szmaragd burgund i kłosy

9/18/2012

Pozostając przy temacie szmaragdowej zieleni i burdundu chcę Wam pokazać kolejną, już trzecią z kolei stylizację paznokci, jaką przygotowałam w ramach współpracy z portalem Milion Kobiet. Tą, oraz wszystkie pozostałe moje stylizacje (które mam nadzieję zaczną pojawiać się regularnie na portalu) możecie zobaczyć pod adresem: Milion Kobiet
Dziś stawiam na połączenie bordowego koloru z idealnie komponującą się z nim zielenią. Podobno zestawienie to najlepiej komponuje się z szarością - ja niestety do dyspozycji miałam tylko beż i nieco ciemniejszy brąz. Mam jednak nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba:) Ja osobiście jestem oczarowana głębią tych dwóch kolorów (zieleni i bordo), które zarówno indywidualnie, jak i w parze wyglądają rewelacyjnie na paznokciach !

     

     


Jak wykonać taki manicure? Nic bardziej prostego :)

1. Malujemy wszystkie paznokcie lakierem Isa Dora w kolorze 708 COOL CARMEL (dwie warstwy, aby lakier pokrył dokładnie płytkę paznokcia).

2. Po wyschnięciu lakieru, za pomocą pędzelka do zdobień rysujemy od nasady bordowego lakieru Isa Dora w kolorze 641 FEMME FATALE.

3. Powtarzamy paznokcia ku środkowi kilka (4-5) zaokrąglonych łuków o różnych długościach. Pamiętając, aby zaczynać zawsze w tym samym miejscu. Używamy do tego celu czynność, ale tym razem zielonym lakierem Isa Dora, kolor 720 BEETLE GREEN, robiąc łuki na przemian pomiędzy wcześniej narysowanymi bordowymi łukami.

4. Po wyschnięciu możemy całość pomalować bezbarwnym lakierem, aby wzór dłużej utrzymał się na paznokciach.


 


Do wykonania manicure potrzebowałam:
  • lakieru do paznokci Isa Dora, kolor 708 COOL CARMEL
  • lakieru do paznokci Isa Dora, kolor 641 FEMME FATALE
  • lakieru do paznokci Isa Dora, kolor 720 BEETLE GREEN
  • pędzelka do zdobień Isa Dora 

Jak Wam się podoba taka propozycja? Dochodzę powoli do wniosków, że jednak z niczego można coś stworzyć- w tym przypadku z niewielu dość ciemnych kolorów można stworzyć wiele ciekawych, i różnorodnych kombinacji:) Ciekawe, jaka będzie następna…

PROPONOWANE POSTY:

52 komentarze