aksamitne paznokcie

12/05/2012

Na efekty zamszowych nowości hurtowni allepaznokcie.pl długo nie musicie czekać:) Moja ciekawość została dziś w pełni zaspokojona. Sprawdziłam już wszystkie kolory zamszu, jakie posiadam. Nie widząc wcześniej, jak zamsz prezentuje się na paznokciach myślałam, że granatowy będzie najlepszy, zostawiłam go więc na koniec. I żałuję. moim faworytem jest mięta! 

Ale może na wstępie kilka słów o samych lakierach? Kolory podstawowe: granat, mięta, brąz. Konsystencja bardzo dobra (rzadka, więc jeśli chcemy malować paznokcie samym lakierem, bez zamszu- musimy nałożyć dwie warstwy), szybciutko schną, nie pozostawiają smug, zacieków i bąbelków powietrza, dobrze się zmywają. Jedynie granat delikatnie brudzi palce podczas zmywania. 

Zamsz - wszystkie trzy różnią się nie tylko kolorem. Beżowy moim zdaniem jest źle dobrany do koloru lakieru. Lakier jest za ciemny, dlatego pozostają prześwity. Gdyby odcień lakieru był jaśniejszy, efekt na pewno byłby ciekawszy, bardziej estetyczny. Granat- kolor dobrany do lakieru idealnie, ale sam zamsz kulkuje się, nie przykleja równomiernie, na paznokciach zostaje gruba warstwa i strasznie brudzi palce. Nie mam do niego cierpliwości:) Mięta- idealna! Doskonale dobrany kolor zamszu do lakieru, zamsz delikatny, nie kulkuje się, nie powstają grudki. Bardzo łatwo, równomiernie przykleja się do paznokci, nie brudzi palców. Efekt końcowy moim zdaniem zachwycający:) 

W jaki sposób nakładam zamsz na paznokcie?

Myślę, że to bardzo prosta metoda, która nie wymaga instrukcji obsługi:) Paznokcie dekoruję jeden po drugim (gdybyśmy najpierw pomalowali wszystkie paznokcie lakierem- nie zdążylibyśmy dokleić zamszu, bo lakier by wysechł:)). Nakładamy jedną warstwę lakieru i od razu odbijamy na nim zamsz. W miejscach, gdzie widziałam prześwity dokleiłam odrobinę zamszu za pomocą pęsety. Na końcu 'uklepałam' zamsz do paznokcia pęsetą, aby dokładnie przylegał, nie odklejał się. Jeśli zamsz wyjechał poza paznokieć, zmywamy go za pomocą wacika, jak normalny lakier. Nadmiar wystarczy delikatnie zdmuchnąć :) Wszystko trwa dosłownie 2 minuty:) Zmywanie jest łatwe i szybkie, tak, jak przy zmywaniu samego lakieru.Opakowanie zamszu jest bardzo wydajne i wystarczy na pewno na długo. 

Po wielokrotnym myciu rąk stwierdzam, że woda nie zagraża naszym aksamitnym paznokciom:) Musimy jedynie uważać podczas wycierania rąk, na ręcznik- chropowate, lub szorstkie powierzchnie mogą zdrapać tą delikatną zamszową warstwę. 

  

PROPONOWANE POSTY:

82 komentarze