wow !

1/18/2013

Pytacie mnie o lakier z poprzedniego wpisu, a więc nie będę Was dłużej trzymać w niepewności i zdradzę tajemnicę tego niezwykłego lakieru:) Jest to holograficzny lakier z hurtowni allepaznokcie
 
„Efekt holograficzny jest to "gra kolorów". Kolory pięknie przenikają się nawzajem tworząc efekt spektakularny i trójwymiarowy. W zależności od padania światła tęczowy połysk mieni się na różne kolory. Efekt wygląda najlepiej przy dwóch pociągnięciach lakierem po paznokciu.  Szybko adaptuje się na paznokciu i  dzięki temu wyschnięcie lakieru jest błyskawiczne.”


Powiem szczerze, że nie wiem od czego zacząć ! Jestem pod ogromnym wrażeniem tych lakierów i wszystko, co o nich mogę napisać jest tylko i wyłącznie pozytywne:) 
  • jakoś lakierów REWELACYJNA.
  • szybko schną i łatwo je zmyć (na pierwszy rzut oka wydaje się, że zmywanie może być trudne).
  • dwie warstwy wystarczą, aby całkowicie pokryć płytkę paznokcia i uzyskać niesamowity lustrzany efekt.
  • nie tworzą smug, zacieków, równomiernie i gładko pokrywają paznokcie
  • nie odpryskują, długo utrzymują  się na paznokciach, w nienagannym stanie (po 4 dniach zmyłam lakier, mimo, iż jego stan był dokładnie taki, jak w dniu malowania,  ponieważ chciałam sprawdzić, jak prezentuje się drugi kolor z tej samej serii)

W świetle dziennym lakier wygląda ładnie, ale nie tak spektakularnie,  jak w sztucznym świetle, gdy słonce już zajdzie i na nasze  paznokcie pada blask oświetlenia w mieszkaniu. Wtedy paznokcie mienią się niesamowicie paleta barw! W przypadku różowego lakieru (odcień numer 5) kolory te to głównie róż, fiolet i niebieski. Lakier niebieski (odcień numer 4) mieni się na niebiesko, złoto i zielono. Sama nie wiem, który bardziej mi się podoba:)

W sztucznym świetle efekt jest tak niesamowity, że nie mogę oderwać wzroku od swoich paznokci i co chwilę powtarzam "WOW!". Od samego patrzenia na zdjęcia, aż oczy bolą, a w rzeczywistości jest jeszcze gorzej (albo lepiej:)). Lakiery są po prostu zjawiskowe i polecam je każdemu, kto lubi eksperymentować z kolorami i nie ogranicza się jedynie do czerwieni:)

Gdzie można kupić lakiery? -hurtownia AllePaznokcie.pl

Cena 19, 90 zł za sztukę.


1. Odcień różowy(numer 5)


2. Odcień błękitny (numer 4)PROPONOWANE POSTY:

56 komentarze