smoky eyes w kilka sekund

3/08/2013

„Kredka idealnie nadaje się do tworzenia dokładnego i interesującego makijażu oczu. Jest na tyle miękka, by z łatwością nakreślić kreskę, jednocześnie jest dostatecznie twarda, by nie pozostawiać za sobą grudek pomiędzy rzęskami. Oprócz tego na końcu kredki znajduje się gąbeczka, która pozwoli na stworzenie niewiarygodnie efektownego makijażu „smoky eyes”.


Jestem wielką miłośniczką kredek do oczu! Zaraz za tuszami do rzęs, te kosmetyki zajmują najważniejsze miejsce w mojej kosmetyczce i codziennym makijażu. Schodzą, jak świeże bułeczki – używam ich zarówno do powiek, jak i do brwi, więc czernie i brązy na zmianę znikają i pojawiają się nowe:) Lambre idealnie trafiło w mój gust! Kredki są długie, więc powinny wystarczyć na dłużej. Są miękkie, ale nie rozmazują się w ciągu dnia. Gąbeczka w połączeniu z kredką to doskonały „wynalazek” który w łatwy i szybki  sposób pomaga nawet całkowitym laika stworzyć ładny, zadymiony efekt na oczach.

Powiem szczerze, nie mam pojęcia, jakie numery mają moje kredki, mogę jedynie powiedzieć, ze są brązowe. Jedna ciemno brązowa, a druga jasna, bardziej miedziana. Obydwie są przepiękne, chociaż bliższe są mi ciemne kolory:) Mam zielone oczy, więc brązy są idealnym dopełnieniem makijażu i na pewno bezpiecznym, z kolorami raczej nie eksperymentuję. 

Oczywiście efekt na oczach może być mocniejszy, wszystko zależy od ilości kredki, jaka nałożymy i grubości kreski. U mnie jest  to bardziej delikatna wersja, na co dzień, aczkolwiek widoczna. Z efektów jestem bardzo zadowolona, oczy są przydymione, spojrzenie nabiera głębi, a gąbeczka doskonale spełnia swoją funkcję- kreska nie jest tak ostra, jak przed jej użyciem. Muszę wypróbować jeszcze kreski na górnej powiece, dla uzyskania wspomnianego efektu smoky eyes.Jestem zachwycona tymi kredkami i z czystym sumieniem mogę je polecić każdej z Was! Inne dostępne kolory: biały, soczysta zieleń, grafitowy, fala lazurowa, morska burza, drzewo orzechowe, drzewo tekowe, fioletowy zmierzch i czarny. 

Dostępne na stronie: LAMBRE

PROPONOWANE POSTY:

30 komentarze