AU NATUREL 601 - Sleek ♡

6/26/2013

Oglądając tą paletkę cieni w internecie, od razu wiedziałam, że mi się spodoba, ale dopiero gdy wzięłam ją w swoje ręce zrozumiałam, że zawsze o niej marzyłam:) Kompozycja kolorów ziemi, brązów, beżu i czerni w jednym miejscu. Znajdziecie w niej osiem zupełnie matowych, kremowych kolorów i trzy delikatnie błyszczące. Bardzo jasne, miodowe, intensywnie brązowe, czarne, a wszystkie pod apetycznymi, kuszącymi nazwami. Nougat, cappuccino, honey – takie słodkości skuszą nawet amatora makijażu :)


Od dziś wszystkie pojedyncze cienie idą w odstawkę. Imitacje idealnych brązów, których poszukiwałam, a zawsze okazywały się nie do końca trafione odkładam na bok. Znalazłam swoją idealną paletę kolorów, w których czuje się dobrze. Nie dla mnie żywe kolory, nie dla mnie róże, błękity, czy czerwienie. Zdecydowanie brąz to mój kolor! 

Cienie Sleek cenię za  intensywność i nasycenie kolorów. To już moja druga paleta tej firmy i złego słowa o niej powiedzieć nie mogę. AU NATUREL 601 to po prostu mistrzostwo świata! Cieszę się, że trafiłam na drogerię internetową Cocolita.pl ponieważ takiego wyboru kosmetyków kolorowych, które mnie interesują, nie dostanę w żadnej innej drogerii. Cały asortyment jakby stworzony na moje potrzeby i co najważniejsze - paletki Sleek dostępne we wszystkich kombinacjach kolorystycznych, nawet w wersji limitowanej.  Polecam z całego serca


PROPONOWANE POSTY:

43 komentarze