C-THRU GOLDEN TOUCH

6/20/2013

I oto jest! Mój magiczny kuferek wypełniony po brzegi zapachem:) Kilka dni temu udało mi się wygrać na profilu C-Style by C-Thru zestaw C-Thru Golden Touch. Dzień drugi konkursu okazał się dla mnie szczęśliwy, a mój makijaż inspirowany zapachem C-Thru przyciągnął do mnie ten oto zestaw:)  Dziękuję C-Thru za tak miłą niespodziankę !

C-Thru Golden Touch przeznaczony jest dla współczesnych, pełnych pasji, spontanicznych kobiet z klasą, które czerpią przyjemność z prostych rzeczy, a jednocześnie chcą być kobiece, czarujące i przede wszystkim atrakcyjne.


W drogeriach omijałam te perfumy szerokim łukiem, zawsze wydawało mi się, że czarno złote opakowanie musi kryć w sobie mocny, intensywny zapach, którego nie lubię. Teraz wiem, że moje wrażenie było błędne i moja radość jest podwójnie intensywna - po pierwsze,że udało mi się wygrać, a po drugie, że trafiłam na dzień, w którym nagrodą był właśnie zestaw ‘golden touch’:) Zapach jest elegancki, ale lekki, nie duszący, z delikatną nutą świeżości i odrobiną słodyczy. Ciężko go opisać w kilku słowach, to trzeba poczuć. Nuty głowy: czarna porzeczka, bergamotka, czerwona pomarańcza. Nuty serca: jaśmin, brzoskwinia, śliwka. Nuty bazy: piżmo, paczula, drzewo cedrowe i sandałowe. 

Bardzo lubię C-Thru za ich design i kuleczki na dnie szklanych buteleczek, które wyglądają, jak małe diamenciki :) 


PROPONOWANE POSTY:

27 komentarze