KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW Yves Rocher

6/11/2013

Problem, z którym boryka się wiele z nas – wypadanie włosów. Codziennie tracimy włosy i jest to sprawa jak najbardziej normalna. Możemy czuć niepokój, gdy zaczniemy tracić codziennie powyżej 100 włosów. Oczywiście ciężko to policzyć ale każda z nas zauważa kiedy włosy wypadają częściej i kiedy możemy zacząć się martwić. Ja borykam się z problemem okresowego wypadania włosów, związanego ze zmianami pór roku – głównie zimą i na wiosnę. Czasem nie mogę sobie z tym poradzić i sięgam po mocniejsze wspomagacze, takie, jak suplementy diety, które zazwyczaj nie przynoszą żadnych efektów. Jest jednak seria kosmetyków Yves Rocher, które bardzo polubiłam i sięgam po nie coraz częściej. Zestaw składa się z dwóch produktów, które wzajemnie się uzupełniają.


KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ANTI-CHUTE NA OKRESOWE I TRWAŁE WYPADANIE WŁOSÓW

Podwójne działanie: hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich porost. Formuła skutecznie walczy ze wszystkimi rodzajami nadmiernego wypadania włosów, kuracja przeznaczona jest na okresowe i trwałe wypadanie włosów, związane najczęściej z nadmiarem sebum, co spowodowane jest stresem, zmęczeniem, zmianami hormonalnymi, zmianami pór roku i uwarunkowaniami genetycznymi. Kurację stosować co dwa dni przez jeden miesiąc na umyte szamponem stymulującym i osuszone ręcznikiem włosy, lub na suche włosy. Kurację powtarzać 2-3 razy w roku. 

SPOSÓB UŻYCIA: Przełamać ampułkę, nałożyć pompkę. Rozprowadzić preparat u nasady włosów, pasmo po paśmie (zużyć jedną dawkę -1/4 ampułki). Delikatnie wmasować, nie spłukiwać. Rozczesać włosy. ANTI-CHUTE szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów

Pochodzący z regionu Morza Śródziemnego i z Ameryki Południowej biały łubin jest rośliną powszechnie uprawianą w Europie. Wyciąg z ziaren bogaty w proteiny i lipidy ma właściwości zapobiegające wypadaniu włosów. Wyciąg ten jest również znany ze swych właściwości stymulujących mikro krążenie skórne. Biały łubin wyselekcjonowany przez Naukowców Laboratorium Yves Rocher pochodzi z ekologicznych upraw. Formuła bez silikonu dzięki czemu włosy są lekkie i miękkie.


Początkowo byłam sceptyczna, szampony przeleżały w szafce, spoglądałam na nie z niechęcią. Ich zapach, który wówczas wydawał się okropnym smrodem zniechęcił mnie na dłuższy czas… Zapach porównywalny do zmielonej trawy, ostry, charakterystyczny. Ale jak widać nawet do tak dziwnego zapachu można się przyzwyczaić, a nawet po trzecim opakowaniu go polubić:) O tak, dziś zapach mi już nie przeszkadza, a wręcz zaczął mi się podobać:) Ampułki czekały na swoją kolej jeszcze dłużej, ale gdy zaczęłam ich używać, nie przegapiłam ani jednego dnia kuracji. Taka forma odżywiania skóry głowy bardzo mi odpowiada. Postanowiłam przedłużyć kurację i zamiast miesiąca, stosowałam ampułki przez okres dwóch miesięcy, co dziennie wieczorem. Nie wiem, czy to siła mojej podświadomości, ale włosy zdecydowanie się poprawiły, zauważyłam, że wypadanie z każdym tygodniem maleje. Jednak najbardziej cieszą mnie odrastające, nowe włoski. Poza tym włosy po zastosowaniu szamponu są miękkie, delikatne, a zapach trawy na szczęście nie utrzymuje się na nich długo.Szampon dobrze się pieni, nie kołtuni i nie obciąża włosów, odżywia, pielęgnuje. Jednak brakuje mi w tej serii odzywki zmiękczającej i nawilżającej włosy.

PROPONOWANE POSTY:

20 komentarze