50 FAKTÓW O MNIE

8/06/2013


Na blogach pojawiła się świetna zabawa. Nigdy nie biorę udziału w żadnych tagach na zasadzie podaj dalej, zostałeś wyróżniony, ale pomyślałam, ze część z Was może chciałaby mnie poznać bliżej? Dowiedzieć się o rzeczach, o których na co dzień nie mówię? Czytając fakty o Was dziewczyny, zrozumiałam, ze wszystkie mamy tyle cech wspólnych, tyle rzeczy nas łączy. Są na szczęście cechy, które nas odróżniają i sprawiają, ze każda z nas jest inna, każda jest oryginalną indywidualnością. Poznajmy się bliżej :)

1. Panicznie boję się pająków. Gdy tylko jakiś znajdzie się blisko – krzyczę, płaczę panikuję, zaczynam się pocić i robię dziwne rzeczy, np. macham rękami, podskakuję, uciekam.

2. Zaraz za pająkami, moją największą fobią jest strach przed lataniem. 

3. Moją szczęśliwą liczbą jest liczba trzy

4. Uwielbiam podróżować po świecie, odwiedzać nowe miejsca, nowe kraje. Niestety strach przed lataniem bardzo mi to utrudnia, ponieważ nie wszędzie można dojechać samochodem, czy autokarem.

5. Jestem jedynaczką i dobrze mi z tym. Nie mam problemu z kontaktem z ludźmi (gdy mam ochotę, spotykam się z innymi, gdy chcę być sama, jestem sama)

6. Jestem domatorką. Mimo, że uwielbiam podróżować, moją oazą jest jednak moje mieszkanie, lubię do niego wracać. Nie chodzę na dyskoteki, wszelkie imprezy odwiedzam sporadycznie.

7. Od 9 lat jestem z jednym facetem. I sama nie wiem, czy to on jest nadzwyczajny, że ze mną wytrzymuje, czy ja wytrzymując z nim:)

8. Jestem realistką, twardo stąpam po ziemi i mimo tego, że lubię marzyć, zawsze podejmując decyzję biorę pod uwagę dwie opcje – i tą lepszą i gorszą, aby się później nie rozczarować.

9. Chciałam zostać psychologiem. Niestety los pchnął mnie w zupełnie innym, ścisłym i technicznym kierunku, ale do dziś lubię analizować zachowania ludzkie.

10. Mam 172 cm wzrostu i rzadko chodzę w wysokich obcasach, ponieważ bardzo nie lubię czuć się wyższa od innych.

11. Jestem sentymentalna, lubię wspominać przeszłość, rozmyślać to, jak było i jak mogłoby być. 

12. Jestem bardzo pamiętliwa. Nigdy nie zapominam.

13. Moimi ulubionymi perfumami są od lat niezmiennie: Light Blue Dolce&Gabbana, DAISY aeu so fresh Marc Jacobs, EAU TENDRE Chanel

14. Mój znak zodiaku to rak i potwierdzam, że jako typowy rak lubię robić wszystko na opak, na przekór, podążając często swoimi ścieżkami. 

15. Moim żywiołem jest woda w związku z tym uwielbiam pływać. W wodzie czuję się, jak … ryba w wodzie:)

16. Mam naturalne paznokcie. Często mnie o to pytacie i za każdym razem powtarzam – są to moje naturalne, samodzielnie „wychodowane” paznokcie:)

17. Mam zielone oczy i nieskromnie powiem, że to mój ulubiony kolor oczu. Jest dość rzadko spotykany, dlatego tak bardzo mnie fascynuje, zwłaszcza u mężczyzn.

18. Moim malutkim marzeniem jest dostać na urodziny mnóstwo balonów – mogą być kolorowe, mogą być czarne. Czemu nikt tej skromnej zachcianki nie chce spełnić?

19. Przez ponad półtora roku nosiłam aparat na zębach i bardzo go lubiłam, czasem za nim tęsknię.

20. Większość swojego życia /dzieciństwa spędziłam na koloniach i na obozach. Często aż łezka się w oku kręci jak pomyślę o tych wspaniałych chwilach i żałuję, że czas tak ucieka i jestem już za stara, aby ponownie wybrać się na kolonie – jako kolonista, nie opiekun. 

21. Uwielbiam pizzę! Mogłabym jeść ją co dziennie, nawet z tymi samymi składnikami, nigdy mi się nie znudzi. Zawsze powtarzam sobie „Nigdy więcej pizzy”, a na drugi dzień znów mam na nią ochotę:)

22. Kolekcjonuję Charmsy. Moja skromna kolekcja nie mieściła się już na bransoletce, więc na dłuższy czas zaprzestałam z dokupowaniem nowych. Ale chyba czas to zmienić.

23. Odkąd pamiętam, chciałam mieć tatuaż. Od lat zastanawiam się nad motywem, ale na szczęście nigdy nie podejmuję pochopnych decyzji w takich sprawach. Byłam już nawet w salonie, gdzie odmówiono wykonania mi tatuażu – napis był zbyt długo jak na damskie plecy i „wyglądałabym, jak kryminalista rozbierając się na plaży”. Więc poszukuję inspiracji dalej.

24. Boję się ciemności. Staram się wracać do domu gdy jest jeszcze widno, lub na drugi dzień rano. Gdy w nocy zostaję sama (co zdarzyło się na szczęście może dwa razy w życiu) siedzę przy oświeconym świetle dopóki nie zasnę.

25. Nienawidzę kłamstwa. Wolę usłyszeć najgorszą prawdę i jakiekolwiek wyjaśnienia, niż słuchać kłamstw, które i tak kiedyś wyjdą na jaw.

26. Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu wanny.

27. Nie związałabym się nigdy z mężczyzną, który pali papierosy.

28. Kolekcjonuję malutkie buteleczki z alkoholem, przywiezione z różnych stron świata.

29. Moja kolekcja lakierów do paznokci liczy w tej chwili ponad 300 sztuk.

30. Jestem wielką miłośniczką wina. Marzę o piwnicy pełnej tego pysznego trunku, lub przynajmniej wydzielonej części w kuchni na moje buteleczki z winem:)

31. Lubię twórczość Paulo Coelho i nie wstydzę się tego, mimo, że dla wielu jest „bajkopisarzem”.

32. Nie lubię koloru pomarańczowego i fioletowego.

33. Bardzo lubię sushi (ale tylko tą wersję, gdzie w grę nie wchodzą świeże ryby:))

34. Nie ufam ludziom, którzy zbyt często i do wszystkich się uśmiechają, poza tym irytuje mnie to.

35. Nie lubię słodyczy i każdego dnia zastanawiam się, czemu nie potrafię schudnąć?! Chyba przez te czipsy i fast foody :)

36. Po śmierci chcę zostać spalona.

37. Nie lubię coca coli. Pijam ją sporadycznie, do drinków.

38. Bardzo lubię zimne mleko (ba, kożuchy z mleka też lubię:))

39. Nie lubię kawy. Chyba, że jest to kawa mrożona z dużą ilością cukru i mleka.

40. Jestem nałogowym pożeraczem szpinaku – uwielbiam go pod każdą postacią.

41. Mimo, że nad polskim morzem jestem bardzo rzadko, uwielbiam tam wracać. Uważam, że polskie zachody słońca są najpiękniejsze na świecie.

42. Od 14 roku życia mam kolczyk w pępku.

43. Jestem bardzo niecierpliwą osobą. Chciałabym mieć wszystko na już, a najlepiej na wczoraj.

44. Uważam, że kochać można tylko raz w życiu. Całą resztę nazywam zauroczeniem i pożądaniem.

45. Podczas rozmowy z innymi zawsze zwracam uwagę na zęby. Nic na to nie poradzę, że mam bzika na punkcie zdrowego, ładnego uśmiechu:) 

46. Gdy malujecie paznokcie, zwracajcie proszę uwagę na skórki. Razi mnie w oczy, gdy są całe pomazane.

47. Nie lubię ruskiego szampana, a fe! 

48. Za każdym razem, gdy wrócę się z drogi do domu, siadam na łóżku i liczę do dziesięciu.

49. Bez względu na to o której godzinie zjem kolację, zawsze po 22 robię się potwornie głodna i zjadłabym dosłownie wszystko.

50. Jestem perfekcjonistką.

PROPONOWANE POSTY:

49 komentarze