NIEBIESKI GROSZEK

8/26/2013

Ostatnio bardzo polubiłam groszki. Taki prosty wzór, a tak efektowny. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej możemy każdego dnia zdobić swoje paznokcie zupełnie inną kombinacją kolorów:) Ostatnio były róże, a dziś czas na jeden z moich ulubionych kolorów – niebieski, w czterech różnych odsłonach. Przepadam za każdym razem, gdy tylko spojrzę na swoje paznokcie :) Wiem, to nieskromnie, ale tak bardzo lubię niebieskie lakiery i groszki, że w tym duecie nie dostrzegam żadnych minusów ♡ Chciałam również zaznaczyć, że biel Silcare, której użyłam, jako bazy to najbardziej trwały i najlepiej kryjący odcień bieli, jaki do tej pory miałam. 

Dzięki odpowiednim sondom możemy wyczarować na paznokciach idealnie równe, kształtne kółka. Polecam serdecznie zestaw sond Silcare, które już od bardzo dawna towarzyszą mi podczas tworzenia nowych malowideł na paznokciach. W zestawie znajdziecie 5 kolorowych sond, z różnymi końcówkami (wszystkie oczywiście okrągłe, ale o różnych wielkościach – zaczynając od tych drobniutkich, jak ziarenko piasku, kończąc na dość dużych, których efekty możecie zobaczyć na dzisiejszych zdjęciach). 
Do wykonania manicure użyłam lakierów do paznokci Silcare z kolekcji GARDEN OF COLOUR: biała baza nr 11 i groszki w odcieniach: jasny błękit nr 106, granat nr 77, ciemny niebieski nr 80 i turkusowy nr 34 oraz sond Silcare, z różnymi końcówkami. 


PROPONOWANE POSTY:

76 komentarze