NUMER JEDEN WŚRÓD DEZODORANTÓW

8/13/2013

Dziś przychodzę do Was z moim kolejnym małym odkryciem kosmetycznym. Ostatni miesiąc był bardzo owocny w odkrywaniu perełek, o których wcześniej nie miałam pojęcia:) Każdy producent dezodorantów zapewnia nas o ich skuteczności, co w efekcie często okazuje się zwykłym chwytem reklamowym, zwłaszcza jeśli chodzi o te dezodoranty z sukienkami na opakowaniu – zapobiegające białym śladom na czarnych ubraniach i żółtym plamom na białych ubraniach.  Przypadkowo (wcześniej bardzo rzadko sięgałam po dezodoranty Garnier) w moje ręce trafił antyperspirant Garnier mineral InvisiCool i od pierwszego użycia stał się moim numerem jeden! W tej chwili zaczynam trzecie opakowanie i nie wydaje mi się, abym znalazła lepszy zamiennik. Używam go na zmianę z InvisiCalm, który jest jego delikatniejszym, bardziej słodkim odpowiednikiem, o równie wysokiej skuteczności.GARNIER mineral InvisiCalm POST DEPILATION i InvisiCool FRESHNESS dezodoranty o podwójnym działaniu stworzone specjalnie do pielęgnacji delikatnej skóry pod pachami narażonej na podrażnienia wywołane depilacją. 48 godzinna ochrona przed wilgocią i przykrym zapachem, dzięki ultraabsorbujacemu Mineralite. Formuła nowej generacji: oparta na niewidocznych składnikach, by chronić kolorowe ubrania przed śladami i plamami. 

CZARNY: bez białych śladów nawet przy obcisłych topach
BIAŁY: bez żółtych plam, pranie po praniu
KOLORY: rewolucja dla kolorowych koszulek, zapobiega przebarwieniom na materiale


Nuta zapachowa InvosiCool: mandarynka, konwalia, drzewo cedrowe. Zapach bardzo świeży, orzeźwiający, lekko kwaśny. Wyczuwalne mandarynki i trawa cytrynowa. Cała kompozycja kojarzy się ze świeżością i pobudzającą energią. 


Nuta zapachowa InvisiCalm: konwalia, kwiaty, drzewo cedrowe. Ta wersja zapachowa jest zdecydowanie łagodniejsza, delikatna, lekko słodka, niczym pudrowe landrynki, wyczuwalne są tu kwiatu. Zapach kojarzy się z delikatnością i czystością. 


  • zapach bardzo przyjemny, świeży, nie duszący (powiedziałabym wręcz uzależniający:))
  • brak białych śladów na czarnych ubraniach
  • brak nieprzyjemnego rolowania się talku z dezodorantu pod pachami
  • zapach pozostaje na skórze cały dzień (mogę nawet zaryzykować i stwierdzić, że zapach pozostałby na naszej skórze jeszcze dłużej, gdyby ominąć wieczorny prysznic:))
  • zdecydowanie maskuje nieprzyjemny zapach, co latem jest dla wielu kobiet zbawienne
  • skóra po aplikacji staje się delikatna
  • uczucie świeżości trwa przez cały dzień, nie musimy się niczym martwić w stresujących sytuacjach

Znacie tą serię Garnier? Jeśli nie - koniecznie wypróbujcie. To naprawdę skuteczny antyperspirant :)

PROPONOWANE POSTY:

35 komentarze