WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO

8/01/2013

W końcu znalazłam więcej czasu i udało mi się przejrzeć wszystkie odpowiedzi konkursowe. Otrzymałam ponad 400 zgłoszeń. Wiele z nich się powtarza, co mnie szczerze cieszy - miło, że mój blog ma tyle wspólnych cech, z którymi go kojarzycie :) Były odpowiedzi zabawne i takie, z którymi ja sama utożsamiam siebie i swojego bloga. Chyba najczęściej padającą odpowiedzią były lakiery do paznokci, marka Golden Rose, kosmetyki firmy Balea, czy zapachy Yankee Candle. Mojego bloga widzicie w kolorach różowych, morelowych i malinowych, jest dla Was czytelny, zrozumiały i przejrzysty, moje recenzje rzetelne, a zdjęcia wykonane ze starannością – dziękuję! Bardzo ucieszył mnie fakt, że mojego bloga kojarzycie także z logiem w kółeczku, które widnieje na moim fanpage, z fioletową kokardką w favikonie i tą uroczą kolorową, kwiecistą panią, która znajduje się na górze w pasku bocznym. Długo zastanawiałam się nad tym, czy ją zostawić, czy na pewno pasuje do mojego bloga i teraz już wiem, że na pewno:) 

Pojawiło się również kilka odpowiedzi, które zupełnie mnie zaskoczyły i do teraz nie mogę zrozumieć skąd pomysły na te skojarzenia:) Skąd na moim blogu kaszubskie motywy, skąd lakiery Essie – przecież nie posiadam ani jednego, skąd Niemcy, kurtki, smaczne żarcie (chyba, że to pizza i babeczki :)), świeży poranek, cukierki, tort wisienkowy – ach ta Wasza wyobraźnia :)Przechodząc do rzeczy przyjemnych. Zgłoszeń było tak dużo, że najchętniej nagrodziłabym przynajmniej połowę. Niestety przewidziane były tylko dwa zestawy nagród i już za chwilę dwie z Was staną się ich szczęśliwymi posiadaczkami :) Na fanpage pytałam Was kilka dni temu jaką formę wyłonienia zwycięzcy wolicie i zdecydowaną większością głosów, za bardziej sprawiedliwą uznaliście formę losowania zwycięzcy. Wiele odpowiedzi konkursowych było podobnych, ciężko byłoby by więc nagrodzić te "najlepsze", dlatego postanowiłam wylosować. I tak oto: zestaw numer I trafia do Anny Górskiej, zestaw numer II trafia do Agnieszki Kubickiej. Mój blog kojarzy Wam się z cudownym zapachem, opisywany słowami i wyobraźnią, ze słodkimi babeczkami z różową posypką, z pięknem i kobiecością oraz paznokciami, które każdego dnia dekoruje inny lakier do paznokci :) 

Dziewczyny proszę o przesłanie na maila: syllunia@o2.pl swoich danych kontaktowych. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Jestem wzruszona i szczęśliwa, że mój blog i moja osoba wzbudzają tyle pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że już niebawem zaskoczę Was kolejnym, ciekawym konkursem

PROPONOWANE POSTY:

24 komentarze