PONIEDZIAŁKI Z YANKEE CANDLE

9/09/2013

Poniedziałek to jeden z moich ulubionych dni tygodnia. Powinnam chyba podtrzymywać wszechogarniające zniechęcenie do tego dnia i narzekać,  ale nie potrafię. Nowy tydzień, nowe możliwości, nowe sytuacje, pomysły i niespodzianki. A od niedawna – PACHNĄCE PONIEDZIAŁKI. Dziś porównam dwa najdelikatniejsze i dwa najbardziej męskie, mocne zapachy wosków Yankee Candle. Postawiłam sobie wysoko poprzeczkę –dwa intensywne i dwa subtelne zapachy, trudne porównanie, które lepsze? Które polecić, które wybrać? Wszystkie 4 bardzo lubię i sięgam po nie regularnie, więc ja zajmę się opisem, a wybór pozostawiam Wam:)MIDSUMMER’S NIGHT – Odurzająca męska mieszanka piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej

NOVEMBER RAIN – odurzający, lekko męski i nastrojowy niczym deszczowy jesienny dzień, z głęboko wodnistymi nutami liści, ciepłego bursztynu i ostrego, świeżego powietrza.

Męskie perfumy, czarny klasyczny adidas – która z nas tego nie lubi? Która z nas przejdzie obojętnie obok mężczyzny, który uwalnia za sobą taki zapach? Obydwa woski można określić mianem męskich, więc jestem pewna, że Wasi mężczyźni przekonają się do tych uroczych tart, równie szybko, jak my. Zapachy mocne, ale nie duszące, przepełnione magią, zmysłowością, ciepłem. Wprowadzające w niesamowity nastrój, idealne na jesienne i zimowe wieczory. Słyszałam opinie, że w November Rain wyczuwalne są jesienne liście. Ja ich nie czuję, za to czuję coś o wiele bardziej przyjemnego.
 


CLEAN COTTON – Zapach świeżo wypranej bawełny

FLUFFY TOWELS – świeży zapach czystych i ciepłych, wyjętych prosto z suszarki ręczników z dodatkiem nut zapachowych cytryny, jabłka, lawendy i lilii

Zapach świeżego, śnieżnobiałego prania. Woski kojarzące się z delikatnością i czystością. Niesamowicie delikatne i łagodne, relaksujące po ciężkim dniu. Zastanawiałam się jak porównać te dwa białe woski. Czym może różnić się zapach wyprana bawełna od wypranych ręczników, które teoretycznie też mogą być z bawełny? Porównanie tych wosków jest, jak porównanie prania – wszystko zależy od płynu, w jakim nasze pranie wypłukaliśmy. 

Spotkałam wiele, bardzo pozytywnych opinii na temat wosku Fluffy Towels, często pytaliście mnie, czy Clean Cotton jest do niego podobny? Jest jeszcze lepszy! Mogłabym nawet powiedzieć, o niebo lepszy! Wcześniej byłam zachwycona świeżością Fluffy, do momentu, aż nie odkryłam Clean Cotton. To jeden z tych wosków, po które sięgam regularnie, często dosypując go do kominka, a wciąż nie mam go dosyć. Po całym dniu nic mnie lepiej nie relaksuje, nie uspokaja, nie wprawia w dobry nastrój. Śmiało mogę powiedzieć, porównując ten wosk do prania – to pranie było płukane w najlepszym płynie! 

Dla relaksu sięgam po śnieżną biel, chcąc stworzyć odpowiedni nastrój, zapalam męską połowę :)


Woski dostępne są w sklepie HomeDelight. Cena regularna 6 zł / Cena promocyjna 4,50. 

PROPONOWANE POSTY:

31 komentarze