KICI KICI

2/05/2014

Ostatni mój wpis poświęcony naklejkom wodnym (możecie zobaczyć go TUTAJ) wzbudził tak duże zainteresowanie, że wręcz nie mogłam doczekać się kolejnej odsłony tego zjawiskowego, a jednocześnie szybkiego i prostego zdobienia. W poprzednim wpisie znajdziecie również szczegółową „instrukcję” użycia tych naklejek. Ciężko było mi zmienić wzór, ponieważ Myszka Mickey bez wątpienia jest moją ulubioną wersją tych naklejek, ale pozostając nadal w czarnych barwach przedstawiam tym razem kotki :) W całym szablonie znajdziemy kilka różnych kotów, mniejszych, większych, chudych, grubych, długich, krótkich, a nawet łapek, tych malutkich i tych ogromnych, jak u tygrysa. Pomysłów na wykorzystanie jest tyle, na ile pozwoli nam nasza wyobraźnia. Ja ponownie okazuję się nudna, monotematyczna i tradycyjna, bo poza naklejkami nie wyczarowałam nic specjalnego. Doszłam do wniosku, że kotki same w sobie są tak urocze, że nie powinnam odciągać od nich uwagi krzykliwym kolorem lakieru. Z bieli również zrezygnowałam, mimo, że do czerni pasuje idealnie, a na jej miejsce podstawiłam jasny wrzosowy  lakier ORLY 40729 LOLLIPOP (niezależnie od pory roku jeden z moich ulubionych!). Mam nadzieję, że taka kombinacja również przypadnie Wam do gustu. A już niebawem pokażę piórka, sowy i dmuchawce i tutaj na pewno będzie bardziej kolorowo, obiecuję :) 


Sposób aplikacji, krok po kroku możecie zobaczyć np. TUTAJ, jednak moje naklejki mają ten plus, że nie posiadają dodatkowej warstwy ochronnej i od gotowego manicure dzieli nas tylko kilka prostych kroków:

1. Wycinamy z szablonu wzór, który nas interesuje i umieszczamy go w miseczce z ciepłą wodą.

2. Po 15 sekundach wyjmujemy z wody naklejkę i szybkim ruchem palca zsuwamy ją z papierowego spodu. 

3. Bezpośrednio, mokrą naklejkę umieszczamy na paznokciu i delikatnie za pomocą wacika wysuszamy ją, mocując do paznokcia. 

4. Gdy naklejka wyschnie i folia równomiernie pokryje paznokieć, malujemy całość bezbarwnym lakierem, wyrównując wszystkie nierówności i zabezpieczając naklejki przed odklejeniem, zsuwaniem, czy po prostu wybrzuszeniami.
Wszystkie wzory naklejek dostępne są na allegro TUTAJ

PROPONOWANE POSTY:

44 komentarze