NOWOŚCI YVES ROCHER

5/15/2014

Poznajcie nowości od Yves Rocher, z którymi bardzo się polubiłam – nawilżającą mgiełkę do ciała z aloesem oraz wodę toaletową Moment de Bonheur l’eau. Ich apetyczny zielony kolor od razu kojarzy mi się ze słoneczną wiosną, błogim lenistwem i chwilą relaksu na łące, otoczonej lekkim aromatem wiosennych kwiatów. Niesamowita świeżość i delikatność zamknięta w dwóch flakonikach. 


MOMENT DE BONHEUR L’EAU (dostępne TUTAJ) to optymizm i spontaniczność wody perfumowanej w świeżej i owocowej wersji. Kompozycja zapachowa została uzupełniona o nowoczesny akord dzięki róży stulistnej – subtelnej i przeźroczystej, delikatnie wzmocnionej przez ostrą i cierpką esencję ze świeżego jabłka. Do kompozycji została również dodana odrobina nuty cedrowej.


MGIEŁKA DO CIAŁA (dostępna TUTAJ) to przyjemność nawilżania połączona ze skutecznością aloesu. Intensywnie nawilża i uelastycznia skórę otulając ją orzeźwiającym zapachem. Formuła o lekkiej, nietłustej konsystencji, która szybko się wchłania.


Zapach perfum jest chyba najlepszym wśród kolekcji perfum marki Yves Rocher, jaki miałam okazję wypróbować. Często przyłapuję się na tym, że wącham flakonik podczas wykonywania innych czynności, psikam się, mimo, że całkiem niedawno to robiłam. Mogłabym zatracać się w tym zapachu bez końca. Niestety zawsze znajdzie się jakiś haczyk… Perfumy są bardzo, ale to bardzo nie trwałe. Już po kilkunastu minutach ich nie czuję. Gdyby nie to, że początkowo wyczuwalny jest w nich alkohol, mogłabym śmiało porównać je do wszelkich, delikatnych i nie trwałych mgiełek do ciała. Ich cena (149 zł / 50 ml) jest moim zdaniem za wysoka. 

Mgiełka natomiast kojarzy mi się z wakacjami, wylegiwaniem się na piaszczystej plaży. Jej aromat przypomina mi połączenie świeżo skoszonej trawy z aromatem olejków do opalania. Lekki i świeży. Podczas aplikacji przyjemnie chłodzi skórę, jednocześnie ją nawilżając. Czując jej zapach na swojej skórze, od razu wspominam wakacje :) Jej trwałość można porównać z wyżej opisanymi perfumami i o ile perfum w żaden sposób usprawiedliwić nie mogę, tak ulatniający się aromat mgiełki jestem w stanie zaakceptować.

PROPONOWANE POSTY:

16 komentarze