PALETY I DREWNIANE SKRZYNKI W ARANŻACJI WNĘTRZ

6/16/2014

Meble z drewnianych palet i skrzynek na wino, czy owoce to ostatni krzyk mody w sztuce urządzania wnętrz. Powszechnie dostępne i tanie stwarzają wprost nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można z nich wykonać niepowtarzalny stolik, wieszak na ubrania, panel pod telewizor, skrzynkę na zabawki dla dzieci, dekoracje balkonu, a nawet łóżko do sypialni lub wypoczynek do salonu. 

Europalety dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Do zaaranżowania wystroju wnętrza naszego mieszkania potrzebujemy jedynie wyobraźni, twórczej inwencji i odrobiny chęci. Przydadzą się też oczywiście drewniane palety, bo o nich przecież mowa, oraz miękkie tkaniny i materac do ich obicia, jeśli naszym marzeniem jest na przykład łóżko do sypialni, narożnik do salonu, czy fotel. Odpowiedni dobór kolorów i pasujących do wnętrza elementów sprawi, że nasz kącik z palet stanie się miejscem relaksu i wyciszenia.

Instrukcji, jak wykonać łóżko lub meble z drewnianych palet znajdziecie w sieci mnóstwo. Ja natomiast chcę się dzisiaj skupić na efekcie końcowym tego rękodzieła. Zobaczcie kilka fajnych przykładów wykorzystania palet w wystroju mieszkania i ogrodu.

Sama posiadam dwie drewniane skrzynki, gotowe do odnowienia, które planuję wygładzić, pomalować białą farbą olejną i stworzyć z nich nowoczesną dekorację balkonową, wolnostojące skrzynki w salonie, fotele w przedpokoju lub obudowy na doniczki :)


PROPONOWANE POSTY:

10 komentarze