THE GARDEN OF COLOUR GELOOK 135

8/05/2014

Chciałam  dodać swoim paznokciom lekkości i nieco je zmienić. Znudził mi się już prosty, kwadratowy kształt, którego nie zmieniałam od lat, postanowiłam więc, że wyczaruję migdały! Osiągniecie idealnego kształtu i długości to nie lada wyzwanie. Trzeba bardzo uważać, aby paznokcie się nie łamały i nie kruszyły, a każdy odrastający milimetr wyrównywać. Mam nadzieję, że współpraca moich paznokci z moimi dobrymi chęciami będzie owocna i wkrótce pochwalę się efektem końcowym :)

Wiem, że wiele z Was czeka na swatche najnowszej kolekcji lakierów do paznokci THE GARDEN OF COLOUR GELOOK, marki Silcare, więc nie będę Was dłużej trzymać w niepewności i przez najbliższych kilka dni na moim blogu pojawiać się będą swatche całej piątki. Kolekcja GELOOK  to unikatowa formuła lakieru, który po nałożeniu prezentuje niespotykaną oryginalną fakturę, błyszczącą niczym lakier żelowy (hybryda). Lakier kryje za pierwszym razem, łatwy w aplikacji, bardzo dobrze rozprowadza się po płytce paznokcia. Nie spływa na skórki i szybko schnie. Cechy tych lakierów to: imitacja lakieru żelowego, gęstość, doskonałe nasycenie barw i szybkie schnięcie. Dziś przedstawiam pierwszy odcień, numer 135 – wrzos, zabielony fiolet lub jagodę. 

 
O lakierach tej marki mogliście poczytać na moim blogu wiele razy. Zachęcam do wypróbowania przynajmniej jednego koloru. Siegając po pierwszy lakier, na pewno wrócicie po kolejne :) Jakość, trwałość i lekkość aplikacji to dla mnie cechy najważniejsze, którymi kieruję się oceniając lakier. W przypadku Silcare mamy pełen pakiet :) Kolekcja dostępna jest TUTAJ.
PROPONOWANE POSTY:

30 komentarze