TURKUS WE WNĘTRZACH

8/18/2014

Jasne, zorganizowane i przestronne – właśnie takie są wnętrza w skandynawskim stylu. Aby jednak dodać wnętrzu wyjątkowego smaku warto uzupełnić go kolorem. Wszechobecny fokus na biel nie zaczarował mnie jeszcze do tego stopnia, aby ze swojego mieszkania zrobić sterylne laboratorium. Są jednak kombinacje kolorystyczne z udziałem bieli, w którym mogłabym się zakochać! Biel, szarość i turkus – kolory lekkie, subtelne i pełne wdzięku. O tak, połączenie tych trzech kolorów sprawia, że nie mogę przestać o nim myśleć. Mieszkanie dzięki dodatkom szarości i hipnotyzującego turkusu nabiera niepowtarzalnego charakteru i delikatności. Piękne połączenie turkusowego koloru z szarością w białych wnętrzach prezentuje się wyjątkowo ciekawie. 


Podobno 90% mężczyzn zapytanych o to, w co ubrana była ich żona, gdy spotkali się po raz pierwszy, odpowiada, że w niebieską sukienkę, spódnicę, bluzkę. Teoria kolorów łatwo to wyjaśnia. Panowie odszukują w pamięci miłe, kojące wspomnienie.

WESTWING po raz kolejny czaruje inspiracjami, wśród których znalazłam sporo dodatków do mieszkania w kolorze, który zdominował mój dzisiejszy wpis. Mam nadzieję, że turkus oczaruje także Was. Wszystkie aktualne kampanie możecie znaleźć TUTAJPROPONOWANE POSTY:

18 komentarze