ZRÓB SOBIE PREZENT

12/20/2014

Poznajcie nowość na polskim rynku – Kontigo. Sieć drogerii, która zrodziła się z chęci lepszego zrozumienia potrzeb kobiet oraz sprostania ich oczekiwaniom. Marka, która stawia na podkreślenie kobiecego piękna, bo jak twierdza sami jej twórcy – każda kobieta je posiada i choć czasem pozostaje nie odkryte, jest w nich od zawsze. Pierwsze takie miejsce, które  tworzone zostało dla kobiet, aby spełniać wyłącznie ich potrzeby. Dlatego też w centrum świata marki jest właśnie kobieta! To ona jest najważniejsza, wokół niej wszystko się kręci (a przynajmniej chciałybyśmy w to wierzyć :)) i to właśnie z myślą o niej i dla niej stworzono Kontigo.

Oferowanymi przez drogerię produktami są kosmetyki kolorowe do makijażu, których uzupełnieniem są również produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów, a także akcesoria i perfumy. W celu zapewnienia szerokiej gamy produktów do makijażu, dopasowanych do potrzeb polskich konsumentek, poza obecnością kosmetyków wiodących marek na rynku, powstały trzy dedykowane marki własne. Każda z nich specjalizuje się w innym asortymencie, by kompleksowo zadbać o piękno kobiet.


MOIA. Ekspert w kategorii kosmetyków kolorowych do twarzy o wyspecjalizowanym asortymencie, stworzony z myślą o kobietach poszukujących odpowiednich produktów ze średniej półki cenowej. Nowościami MOIA są mini tubki podkładów – alternatywa do dużych tubek, idealne do torebki i w podróży, prosty dobór idealnego odcienia podkładu, korektowa pudru – numeracja od 1 do 8 oraz primer – baza pod podkład w celu utrwalenia makijażu.


MOOV. Jest to marka dla pewnych siebie, otwartych i gotowych na zmiany kobiet, które pragną wyrażać siebie i podkreślać swoją kobiecość używając produktów do ust i paznokci z szerokiej gamy kolorystycznej. Znajdziemy tu 80 kolorów mini lakierów do paznokci oznaczone imionami kobiet, Chubby – kredka i pomadka do ust w jednym, 6 kolorów i Rebel tint – błyszczyk o niezwykle trwałej formule, intensywny kolor przez wiele godzin.MYSTIK WARSAW. Ekspert w kategorii kosmetyków kolorowych do oczu, oferujący dobrą jakość w przystępnej cenie. MYSTIK nawiązuje do ekscytującej, miejskiej atmosfery Warszawy, idealnej dla pewnych siebie i nowoczesnych kobiet. W ofercie znajdziemy takie nowości, jak: 4 rodzaje tuszu do rzęs oraz 3 szczoteczki do wyboru – zupełna nowość na rynku, 70 cieni do powiek, dostępnych również w blistrach i paletka, czyli stworzenie palety kolorów do swoich indywidualnych potrzeb i eye crayon – cień lub baza do powiek w grubej kredce, szybka i prosta aplikacja, dostępne w 8 kolorach.


Na dzień dzisiejszy otwarte są w Polsce trzy salony Kontigo: w Warszawie – al. Jerozolimskie, al. J. Pawła i ul. Chmielna 27, a także w centrum piaseczna przy ul. Kościuszki 17. Pozostaje nam czekać na kolejne, pojawiające się drogerie w naszych miastach :)


Przechodząc do drugiej, równie przyjemnej części wpisu, chcę Wam gorąco zaprosić na świetny konkurs, który wystartował zaledwie kilka dni temu i potrwa do 12 stycznia. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w specjalnej aplikacji. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności i chęci, uzupełniając grafikę konkursową cytatem. Dla przykładu cytat z minionego tygodnia: „Jestem przebojowa, bo…” Proste zadanie, a naprawdę fantastyczne nagrody! Możecie zgarnąć:

  •  Wyjazd do SPA dla dwóch osób
  • Warsztaty makijażu z kreatorem i wirtuozem makijażu Harrym J dla 5 osób
  • Dodatkowo codziennie przyznawane są nagrody za najciekawszy cytat
  • Raz w tygodniu jury wybierze najlepsze zgłoszenie tygodnia

Aplikację konkursową możecie znaleźć pod linkiem:   http://on.fb.me/1wvTORy


PROPONOWANE POSTY:

14 komentarze