MÓJ CZEKOLADOWY ULUBIENIEC

1/14/2015

Po dłuższej przerwie wracam do regularnego prowadzenia bloga, a przynajmniej obiecuję, że będę się starać.  W końcu miejsce w "złotej 50" najpopularniejszych blogów kosmetycznych w Polsce (ranking TUTAJ) do czegoś zobowiązuje :)) Przy okazji serdecznie dziękuję LUSTERKO.net za wyróżnienie i docenienie mojej pracy, zwłaszcza, że częstotliwość dodawania postów na moim blogu ostatnio bardzo zmalała. To już drugie moje wyróżnienie na złotej liście blogów, wiec tym bardziej nie mogę zawieść swoich czytelników i samej siebie :) 

Niezależnie od pory roku, dnia i nastroju, w jakim jestem paleta ciepłych brązów na moich powiekach jest nie do zastąpienia przez żaden inny kolor. Próbowałam już zieleni, turkusów, granatu, złota i innych bardziej wyrazistych barw, ale mimo szczerych chęci najlepiej czuję się w brązie, beżu i czerni. Kolory żywe, brokatowe, wyraziste zostawiam na specjalne okazje, na co dzień ubieram swoje powieki w te oto cudowności, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego zestawienia moich ulubionych kolorów w jednym miejscu. Wszystkie pod ręką, zawsze na swoim miejscu. Mowa oczywiście o czekoladowej, słodkiej i niesamowicie kuszącej palecie cieni I ♥ MAKEUP Death By Chocolate (dostępna na stronie COCOLITA TUTAJ). Bez zbędnych słów zapraszam do podziwiania!
Paletka ma kształt rozpływającej się słodkiej mlecznej czekolady, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę i sprawia, że aż chce się sięgać po nią niezależnie, czy planujemy wykonać makijaż, czy nie. W środku znajdziecie 16 kostek zachowanych w czekoladowej, ciepłej tonacji. Są tu cienie matowe, metaliczne i połyskujące z drobinkami brokatu. Kilka bardzo jasnych i ciemniejszych brązów, beże i matowa czerń. Pigmentacja dobra, wyraźna, ale delikatna. Jeśli chcemy uzyskać efekt mocnego makijażu musimy nałożyć na powieki kilka warstw. Metaliczne i połyskujące cienie spisują się lepiej, ich nasycenie jest mocniejsze i już przy jednej warstwie powieki ładnie się mienią. Ja jednak pozostaję wierna matom :) 


PROPONOWANE POSTY:

36 komentarze