POZNAJMY PODKŁADY MOIA

2/07/2015

Czy podobnie, jak ja zawsze macie problem ze znalezieniem idealnego podkładu? Kiedy wydaje mi się, że znalazłam ten najlepszy i niepowtarzalny, nagle w moje ręce trafia jeszcze lepszy i okazuje się, że natychmiast zastępuje swojego poprzednika :) Tym razem postanowiłam sięgnąć po produkt tańszy, ale wyjątkowo interesujący i tak oto w moje ręce trafiły dwa podkłady - matujący, umiarkowanie kryjący o średnio jasnej, żółtej tonacji oraz podkład w pełni kryjący o średnio jasnym kolorycie, również w ciepłej tonacji. Kolory na tyle idealnie wpasowały się w odcień mojej skóry, że postanowiłam wszystkie 8 ml mniejsze wersje podkładów i 3 duże podarować Wam :)

Jeśli macie ochotę, razem ze mną testować podkłady MOIA zostawcie w komentarzu swój mail, z dopiskiem, czy interesują Was odcienie jasne, czy ciemne. Poznajmy wspólnie nowość dostępną w drogeriach KONTIGO i wybierzmy swój idealny odcień :)


Dla zapewnienia idealnego dopasowania odpowiedniego koloru podkładu, pudru matującego oraz korektorów w płynie i w kredce , stworzona została intuicyjna matryca, ułatwiająca wybór. W zależności od rodzaju skóry oraz pożądanego efektu końcowego, MOIA oferuje 3 linie podkładów: HD, MATTE, SATIN, dostępne zarówno w wersji 30 oraz 8 ml. Dziś skupię się na dwóch dostępnych wersjach podkładów.

Podkład matujący MATTE zapewnia efekt trwałego krycia. Kontroluje i pochłania nadmiar sebum, nie blokując porów oraz nie tworząc efektu maski. Dopasowany do każdego rodzaju skóry, w tym tłustej i mieszanej. Pomaga wygładzić powierzchnię skóry. Zawiera filtr SPF 15, chroniący przed szkodliwymi promieniami UV.  Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Dostępny w 8 wersjach kolorystycznych.


Podkład HD gwarantuje długotrwały efekt. Spełnia funkcję nie tylko podkładu, ale również korektora i bazy – kryje niedoskonałości, nie tworząc efektu maski. Nadaje cerze świeży oraz promienny wygląd, dzięki technologii soft focus. Idealnie dopasowuje się do odcienia skóry.WYNIKI KONKURSU:


Podkłady w wybranych odcieniach trafiają do:


wisniewskajus@wp.pl

karolina.jastrzab@op.pl


aleksandra.groszek97@gmail.comProszę o przesłanie swoich danych adresowych na maila:  syllunia@o2.pl


PROPONOWANE POSTY:

97 komentarze