30 LAT COLOR RICHE

11/26/2015

To niesamowita radość! Spełniło się jedno z moich kosmetycznych marzeń - posiadanie pomadek sygnowanych swoim imieniem, a co więcej - nazwą , z którą kojarzony jest mój blog. Chciałabym jeszcze w przyszłości stworzyć swój własny odcień. Nawet już wiem, jaki :)

Światowa ikona makijażu obchodzi swoje 30 urodziny i z tej oto okazji w moje ręce trafiły cztery piękne odcienie, dwa w wersji matowej i dwa klasyczne, kremowe. Zdecydować się na jeden, ulubiony? Ciężki wybór, ale chyba postawiłabym na BERRY BLUSH z mieniącymi się w świetle drobinkami. Mimo, iż miłośniczką matowych pomadek, tym razem stawiam na blask! Nad czerwienią i swoją odwagą wciąż intensywnie pracuję, natomiast landrynkowy róż, niestety po raz kolejny utwierdził mnie w  przekonaniu, że nie jest moim odcieniem.

Color Riche to bogata paleta odcieni, wyjątkowa formuła i niezapomniany zapach ukryte w eleganckim, złotym opakowaniu. Rubinowa czerwień, intensywny koral, uwodzicielski róż, stonowane odcienie nude. Poza szeroką paletą kolorów, gama Color Riche oferuje 3 zjawiskowe efekty - matowy, satynowy i klasyczny. Z pewnością każda z nas znajdzie swój ideał. A może już znalazłyście?

PONADCZASOWA IKONA KOBIECOŚCI. TO WIĘCEJ NIŻ SZMINKA, TO COLOR RICHE.PROPONOWANE POSTY:

20 komentarze