NEON - MANICURE HYBRYDOWY MAKEAR

8/11/2016

Pogoda w tym miesiącu nas nie rozpieszcza, mam wrażenie, że sierpień powoli próbuje nas oswoić ze zbliżającą się jesienią, ale nie ma mowy! Nie poddam się presji i póki na niebie pojawiają się promyki słońca, będę z nich korzystać. A w jaki sposób? Czas na aktualizację neonów! Tak po prostu, bo kiedy, jak nie latem bawić się kolorem i zaszaleć? :) Już nie mogę się doczekać kolejnych wpisów, w których zaprezentuję Wam swatche tych cudnych, wyrazistych odcieni. Bedze cieniowanie, będą kombinacje kolorystyczne, będzie się działo! 

A tym czasem paleta kilku odcieni, dostępnych w kolekcji NEON marki MAKEAR. Wybaczcie chaotyczność  w prezentowaniu kolorów. Wiem, że powinny być posegregowane według numerków, co może ułatwiłoby Wam wybór, i nie musiałybyście spoglądać z lewej strony monitora na prawo w poszukiwaniu kolejnej cyfry. Wiem, wiem, ale zorientowałam się zbyt późno, a neonowa tęcza, którą udało mi się wyczarować, i tak zachwyca swoją różnorodnością odcieni :)  

Dajcie koniecznie znać w komentarzu, czy macie swoje ulubione zestawienia kolorów, a może na swoich blogach, Instagramie, bądź Facebook'u zaprezentowałyście już neonowy manicure? Chętnie podejrzę Wasze pomysły i mam nadzieję, że mnie zainspirujecie :) 


PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze