ILLUSION SERIES

10/30/2016

Kolejne perełki MAKEAR. Tym razem seria ILLUSION, z której prezentacją czekałam specjalnie do jesieni. Wydaje mi się, że ta pora roku idealnie współgra z serią, zmieniającą kolor pod wpływem kąta padania światła. Zupełnie, jak jesienne liście, które przechodzą z żółtych słonecznych refleksów, poprzez miedziane pomarańcze, aż po czerwienie. Podobnie jest w przypadku fioletów, przechodzących w granat i odwrotnie, żółci w zgniłą zieleń i miedzi w purpurę. 

Mam nadzieję, że duża ilość zdjęć w dzisiejszym wpisie przybliży Wam choć odrobinę efekt, jaki dają lakiery hybrydowe z serii ILUSSION. Moimi ulubieńcami, bezapelacyjnie są fiolety w parze z granatem. Mienią się najpiękniej, a efekt przechodzenia kolorów jest w ich przypadku najbardziej wyrazisty. Plusy wędrują do M12, M11 i M09. Nie sugerujcie się proszę pierwszym zdjęciem, które zostało zdobione od góry, pod kątem prostym i tutaj światło nie miało pola do popsiu - kolor został po prostu spłaszczony. 

Mam też dla Was radę :) Podobnie, jak w przypadku większości neonów, zalecane  jest, aby pod kolor nakładać warstwę białej hybrydy, tak w przypadku dzisiejszych kameleonów polecam nałożyć jedną warstwę czarnego, kryjącego koloru, a następnie jedną warstwę koloru z serii ILUSION. Opisanym sposobem uzyskacie efekt, jak na zdjęciach. 

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze