MOON JOURNAL - NOWY ROK, NOWE CELE

1/10/2018

Rok 2018 będzie rokiem nowych postanowień, planów, które po raz pierwszy zamierzam notować z najdrobniejszym szczegółem. Będzie to rok samorozwoju oraz spełniania marzeń i osiągania celów. Jestem pełna dobrej energii, motywacji i czuję, że będzie to rok zmian. Pierwsze marzenie spełniam już w czerwcu, czuję motylki w brzuchu na samą myśl, ale o szczegółach opowiem za kilka miesięcy. Będę podróżować, skupię się na swojej pasji, jaką jest fotografia i zdecydowanie częściej będę pojawiać się na blogu. Instagram również będzie tętnił życiem, obiecuję!

Poniższe zdjęcia książek pojawiły się tu nie bez przyczyny. MOON JOURNAL to osobisty przewodnik, który pozwoli mi odnaleźć harmonię i równowagę. To swojego rodzaju pamiętnik, planner w którym możemy notować wszystkie swoje uwagi, plany, cele do realizacji. To również zbiór motywacji, odniesień do horoskopu i faz księżyca.

Oślepieni blaskiem ekranów smartfonów zapomnieliśmy o naturalnym rytmie życia, który wyznaczają cykle faz księżyca i gwiazdy. Moon Journal pomoże Ci do niego powrócić i właściwie nastawić swój zegar biologiczny. Powie Ci, który wieczór będzie najlepszy na randkę, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce i kiedy... po prostu odpuścić. 


 
BYK

Sezon byka wymaga od nas wiary w to, że życie to piękna, bogata w doznania podróż. ZNak ten będący pod silnym wpływem Wenus, koncentruje naszą uwagę na życiowych przyjemnościach. Byk zachęca nas do tego, abyśmy pamiętali ile jesteśmy warci. Jako zwierzę byk to symbol niezłomności, stabilności i bezpieczeństwa. W czasie sezonu byka zadawaj sobie następujące pytania: Czy wierzysz w obfitość? Czy boisz się braku czegoś? Co poprawiłoby twoje poczucie bezpieczeństwa? Jakiego projektu musisz dopilnować, aby dobiec do mety?

"Mam silne poczucie własnej wartości"


RAK 

W znaku raka zgłębia się tematy związane z opiekuńczością, domem i rodziną. Ten wodny znak będący pod wpływem efemerycznego księżyca pomaga przepracować i wyrazić twoje zmienne emocje . Sezon raka to czas na pogłębienie poczucia komfortu i miłości. Zadaj sobie następujące pytania: Jak dbasz o samego siebie? Co możesz zrobić, aby twój dom stał się bardziej przytulny? Jakie masz oczekiwania co do swoich relacji z rodziną? 

"Dbam o samego siebie" 
 LEW

Ten znak inspiruje nas, by dzielić się z innymi naszym światłem. Lew, którym rządzi słońce uczy nas, że kreatywność to sposób wyrażania naszej indywidualnej natury. Podczas sezonu lwa czcij swoją pomysłowość i dobrze się baw. W trwającym właśnie sezonie zadaj sobie pytania: W jaki sposób kreaytywnie wyrażasz siebie? W jakich strefach musisz być nieco bardziej otwarty? Czy pozwalasz sobie na swobodę i dobrą zabawę?

"Odważnie wyrażam swoją kreatywność"

 
 PANNA

Sezon panny to okazja, by popracować nad swoim zdrowiem i nawykami. Panna krok po kroku czyni świat lepszym. Wykorzystaj energię tego znaku, aby skupić się na dopracowaniu swoich zwyczajów i ogólnej organizacji. Ten znak poświęcony jest służbie i pomocy. Panna przypomina nam, że aby dobrze służyć innym, musimy też zadbać o siebie. W trakcie sezonu panny zadaj sobie następujące pytania: W jaki sposób dbasz o siebie? Jak się czujesz, gdy inni proszą Cię o pomoc? Jakie rytuały i nawyki w twoim życiu należałoby poprawić? Jak twoja ogólna organizacja przyczynia się do odnoszenia przez ciebie sukcesów?

"Jestem w harmonii ze swoim ciałem"O pozostałych znakach możecie przeczytać w książce MOON JOURNAL Sandry Sitron. KLIK

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze