MOJE SERCE W DWÓCH ŚWIATACH - JOJO MOYES

5/30/2018

Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech, ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe, że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości, która, jak się zdawało, bezpowrotnie odeszła?
Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie w kwestii swojej przyszłości, całkowicie zmieni jej życie.

Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterów ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ i KIEDY ODSZEDŁEŚ.

Czy warto żyć dawnym uczuciem, czy może lepiej bez oglądania za siebie otworzyć się na kogoś zupełnie innego?


„Moje serce w dwóch światach" to trzeci tom serii "Zanim się pojawiłeś". Poznajemy dalsze losy Louisy, która wyjechała do Nowego Jorku, żeby podjąć nową pracę i zacząć nowe życie. Jednocześnie stara się utrzymać związek z sanitariuszem Samem. W Nowym Jorku Lou spotyka nowe postacie, które na różne zaskakujące sposoby odmienią jej los. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale mam nadzieję, że książka was nieco rozbawi, a trochę też i wzruszy. Na pewno nabierzecie ochoty na wycieczkę do Nowego Jorku. 

Lou Clark to postać, którą pokochało tysiące czytelniczek. Teraz wraca do nas w wielkim stylu, w powieści. Cieszę, że mogłam ponownie przenieść się w zwariowany świat tej niepoprawnej, zwariowanej optymistki i przeczytać jej dalsze losy. Lou już od pierwszych stron zaraża nas dobrym humorem i przesyła dobrą energię, a na twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha. 

W najnowszej powieści Jojo Moyes przekonacie się bowiem jak sympatyczna bohaterka poradzi sobie z życiem z Nowym Yorku. Czy uda się jej przyzwyczaić do stylu życia amerykańskiej metropolii? Jak będą się kształtować jej relacje z nową pracodawczynią- młodą Agnes? Czy związek Sama i Lou będzie w stanie przetrwać rozdzielającą ich odległość? Co się stanie, gdy na drodze dziewczyny stanie przystojny Josh, który do złudzenia przypomina jej utraconego ukochanego?

,,Moje serce w dwóch światach” to słodko-gorzka opowieść o uwielbianej przez miliony Lou, dziewczynie, która wciąż stara się znaleźć receptę na życie. Podążająca za radami Willa postanawia opuścić Londyn i podjąć pracę w tętniącym życiem, Nowym Yorku – ulubionym mieście każdej miłośniczki komedii romantycznych. 
,,Moje serce w dwóch światach” to słodko-gorzka opowieść o uwielbianej przez miliony Lou, dziewczynie, która wciąż stara się znaleźć receptę na życie.

Mam nadzieję, że powieść przypadnie do gustu tym spośród was, którym podobały się "Zanim się pojawiłeś" i "Kiedy odszedłeś".Oficjalna premiera książki zaplanowana jest na 6 czerwca. Już dostępna w księgarni internetowej ZNAK.

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze