WYŻSZY WYMIAR ELEGANCJI

11/24/2018

Cały rok czekałam na odpowiedni moment! Bo przecież latem nie wypada nosić na paznokciach tak ciemnych kolorów, kiedy do dyspozycji mamy tyle pięknych pasteli, a wczesna jesień zarezerwowała dla siebie czerwień, bordo, zieleń. Doczekałam się ❤ 
W całej swojej nad wyraz eleganckiej okazałości - najpiękniejsza, najlepiej napigmentowana czerń (790) od MAKEAR.

Gdy byłam młodsza czarne poznaokcie kojarzyły mi się z buntem, często z brakiem higieny, a już na pewno nie z kobiecością! Dziś, gdy maluję paznokcie na czarno, o dziwo czuję się kobieco, wręcz zmysłowo i niesamowicie elegancko. To kolor tak klasyczny, jak czerwień, pasujący do każdej stylizacji i okoliczności. Jestem pewna, że rozpali Wasze serca równie mocno, jak wspomniana czerwień, a właściwie kiedy jak nie teraz? Okres jesienno zimowy to przecież idealny czas na tak ciemne, charakterystyczne paznokcie i wydaje mi się, a wręcz jestem pewna, że w tym roku to najgorętszy kolor sezonu :) Zgadzacie się ze mną?

________________
W kwestii technicznej nie spotkałam się jeszcze z tak doskonale napigmentowanym kolorem. Krycie idealne, bez najdrobniejszych prześwitujących smug. Zagłębiając się w temat pigmentacji, muszę dodać również, że lakier jest stosunkowo gęsty w porównaniu do pozostałych z kolekcji, dlatego też musimy pamiętać, aby każda z dwóch warstw była cieniutka, a optymalny czas utwardzania w lampie wynosił 60 sek.


PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze