CAT EYE - CZERWONE KOCIE OKO

1/06/2020

Pozostając w temacie czerwieni, tak uwielbianej w okresie świąteczno noworocznym przedstawiam kolejną perełkę, która może z klasyką niewiele ma wspólnego, ale wyjątkowo mnie zachwyciła! Czerwone kocie oko C21 z zeszłorocznej kolekcji CAT EYE SERIES MAKEAR aplikowane na utwardzoną warstwę dobrze napigmentowanej czerni tworzy niesamowitą, magnetyczną poświatę mocnej hipnotyzującej czerwieni.

Kocie oko to świetna propozycja dla dziewczyn, które chciałyby zobaczyć na swoich paznokciach coś innego, coś wyjątkowego, a znudziły im się klasyczne jednolite kolory. To dobry sposób na zdobienie, gdy mamy niewiele czasu, aby wyczarować coś przy użyciu pędzelka. Dysponując odrobiną wolnego czasu, w kilka minut, w bardzo prosty sposób możemy stworzyć na paznokciach coś, co na pewno zachwyci i wzbudzi zainteresowanie. A czerwień - macie moje słowo - prezentuje się najlepiej!

W kolejnym wpisie pokażę Wam, jaki fajny, klasyczny i elegancki efekt możemy uzyskać aplikując czerwone kocie oko, ale nie wyciągając magnesem tej charakterystycznej pionowej linii. Trudno jest mi opisać to słowami, ale na dniach wszystko Wam pokażę.
PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze