NEONAIL CLASSY BLUE - ZJAWISKOWY GRANAT

12/03/2020

Postanowiłam, że pokażę Wam w najbliższym czasie paletę jednego z moich ulubionych kolorów - granatu. Będzie to paleta teoretycznie tego samego koloru, w niemal identycznej tonacji, a jak się okazuje każdy z wzorników będzie inny. To niesamowite, że wszystkie firmy wypuszczając na rynek swój klasyczny granat nie powieliły tego koloru. I niech mi ktoś kiedyś powie, po co mi 10 czerwonych lakierów, po co mi tyle takich samych granatów. No jak to?! Przecież każdy jest inny. Dziewczyny, Wy na pewno mnie rozumiecie :) 

Ale wracając do początku historii, pierwszym granatem który trafił w moje ręce był ten oto CLASSY BLUE z NEONAIL kupiony na pasażu w centrum handlowy, dosłownie z doskoku. Był moim pierwszym i najlepszym wyborem. To najpiękniejszy granat, jaki widziałam! Jest dokładnie taki, jak chciałam - kremowy, głęboki i jednolity, bez żadnych mieniących się dodatków. Jest doskonale napigmentowany i z ręką na sercu mówię, że kryje już przy pierwszej warstwie. Na takim produkcie można pracować i to z jaką przyjemnością. Patrzę na swoje paznokcie z zachwytem i nie mogę od nich oderwać wzroku. Będę płakać przy zmianie koloru :) Tak często przechodzę obok lakierów tej marki, tyle dobrego o nich słyszałam i tyle zjawiskowych stylizacji widziałam z ich użyciem, a dopiero teraz się poznajemy, co za strata czasu! Jestem pewna, że CLASSY BLUE to początek mojej przygody z marką 🖤

 
Na palcu serdecznym pojawił się idealnie dopasowany granat w wersji "na bogato" z kolekcji DIAMOND od MAKEAR - numerek S20. MAKEAR ma w swojej ofercie mnóstwo pięknych, wyjątkowych i zdecydowanie niepowtarzalnych lakierów z brokatem. Brokat zatopiony w lakierze, co za wygoda! Żadnych pyłków, wszystko gotowe, podane na tacy w buteleczce :) Szykuję dla Was wpis z przeglądem tych wszystkich błyszczących lakierów, oj będzie kolorowo, będzie sylwestrowo, bądźcie czujne :)





PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze