BLING BLING - ROZISKRZONE ZŁOTE PAZNOKCIE

2/03/2021

Złoto to niewątpliwie najpopularniejszy kolor wybierany przez nas w czasie sylwestrowych szaleństw i najczęściej noszony podczas karnawału, ale zauważyłam, że ten szlachetny kolor pojawia się coraz częściej jako urozmaicenie paznokci na codzień. I to mnie bardzo cieszy - odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, nawet poza sezonem karnawału! Złoto można, a nawet warto łączyć z innymi kolorami. Możemy stworzyć duety wyraziste np. czerwono – złote (niezmiennie moje ulubione w czasie świąt) lub te spokojniejsze beżowo - złote. Osobiście jestem również wielką fanką łączenia złota z czernią i z granatem, ale to już tylko i wyłącznie zimą. W kwestii łączenia kolorów i tworzenia zdobień tylko nasza wyobraźnia może stawiać granice, dlatego też złoty kolor może być zarówno dodatkiem do innej barwy, jak i podstawową bazą. 

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy złote paznokcie będą pasować do Waszej ulubionej sukienki, zerknijcie na poniższe zdjęcia. Złote lakiery sprawdzą się w każdej stylizacji. Ta błyszcząca, uniwersalna barwa idealnie pasuje do kreacji dziennych oraz wieczorowych, dlatego nie wahajcie się i wybierzcie swój ulubiony odcień złotego. Ja wybieram 834 z kolekcji GLAMOUR.

 
Wśród wszystkich dostępnych na stronie MAKEAR kolekcji znajdziecie kilka, a może nawet kilkanaście różnych, zupełnie wyjątkowych odcieni złota. Większość z nich wypełniona jest po brzegi mieniącymi się drobinkami brokatu - większymi, grubszymi i tymi  drobniutkimi, ale trafią się również metaliczne złotka bez jakichkolwiek brokatów. Jest też top gold, czyli zupełnie klasyczny bezbarwny top no wipe w którym zatopione są delikatne złote drobinki. Top pozwoli Wam wykończyć piękną złotą poświatą każdy z dostępnych w palecie kolorów. A najfajniejsze w prezentowanych złotkach jest to, że dają efekt, jaki uzyskać moglibyśmy przy użyciu pyłku, ale zupełnie nie musimy się marwtić o rozsypane drobinki podczas aplikacji, o nierówności, o ścieranie się pyłku po kilku dniach. Lakiery doskonale kryją tworząc gładką jednolitą warstwę na paznokciach.
 
To co dziewczyny, odważycie się na wszystkie paznokcie w złocie? 
 

 

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze