WINTER SECRETS - EDYCJA SPECJALNA LAKIERÓW HYBRYDOWYCH MAKEAR

5/17/2021

WINTER SECRETS to moim subiektywnym zdaniem jedna z najlepszych, najtrafniejszych kolekcji od MAKEAR. To aż 12 różnorodnych kolorów w jednej palecie! Mimo, że kolekcja powstała zimą i teoretycznie przeznaczona jest do zimowych stylizacji, wszystkie kolory są tak klasyczne i uniwersalne, że komponują się z każdą porę roku i bardzo chciałam Wam ją zaprezentować. Oczywiście fanki wiosennych pasteli i letnich neonów mogą się ze mną nie zgodzić. Sama chętnie sięgam po rzucające się w oczy neony, po pastele już rzadziej, ale jako wierna miłośniczka ciemniejszych, wyrazistych i mocno charakterystycznych kolorów na paznokciach, kolekcją WINTER SECRETS zostałam przekupiona i zupełnie nie zawaham się jej użyć również latem. A Wy jakie kolory nosicie najczęśniej zimą, a jakie zarezerwowane są na okres wiosenno letni? A może macie swój ulubiony kolor, po który sięgajcie najczęśniej? :)

Z lekkim, kilku miesięcznym opóźnieniem przedstawiam Wam całą kolekcję: od lewej strony, zaczynając od jeansowego granatu 857 born in storm, turkusowy 858 cold lagoon, klasyczny kremowy granat, którego najbardziej brakowało mi wśród wszystkich wcześniejszych kolekcji - 859 petrolove, kobaltowy 860 miami ice, atramentowy 861 clue of blue, brudny wrzos 862 purple cold, kremowa, mocno stonowana fuksja 863 sweet hit, wytrawne wino 864 holly red, głęboka wiśnia 865 wine not, zgniła zieleń 866 one two tree, główny bohater dzisiejszego wpisu 867 i kremowa śliweczka 868 plum plum plum. Kolory świetne i same nazwy także bardzo trafne. MAKEAR dobra robota, trafiliście w mój gust!


Bohater dzisiejszego wpisu, czyli trudny do określenia jednym słowem zjawiskowy odcień fioletu 867 poleca się późną wiosną


 

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze