PALETA BRĄZÓW - ELISIUM, MAKEAR - LAKIERY HYBRYDOWE

1/31/2022

Pamiętacie, jak w ubiegłym miesiącu pokazywałam Wam pastelowe cuda marki ELISIUM z którą mam przyjemność współpracować? - KLIK Dzisiaj chcąc nieco ocieplić panującą za oknem nieprzyjemną, mroźną aurę, mam dla Was porcję karmelu i gorącej czekolady :) Cała piątka nowych buteleczek dołącza do mojej kolekcji brązów.

I chociaż brązy nie są najbardziej popularnymi i rozchwytywanymi kolorami na paznokciach, chcę Wam dzisiaj pokazać, że brąz to bardzo przyjemny kolor. W palecie do wyboru mamy karmel, cappuccino, kremową śmietankę, czekoladę mleczną, gorzką, kawę z mlekiem. Znajdzie się coś dla fanek nudziaków i dla mnie - miłośniczki ciemnych odcieni :) Już od samego patrzenia na wzornik z kolorami robi się przyjemnie słodko.Zapraszam na wieczorną ucztę dla zmysłow.

Każdy z kolorów dokładnie opisałam na zdjęciach, a w całej mojej kolekcji znajdziecie produkty firmy ELISIUM, MAKEAR oraz INDIGO. I jak to w przypadku czerwieni - zaczęło się od jednego odcienia, a w efekcie zabrakło wzornika aby zaprezentować Wam wszystkie :) Sięgając po swój pierwszy brąz nie spodziewałam się, że aż tak przepadnę! Mam nadzieję, że swoim zachwytem nad paletą zarażę przynajmniej część z Was i, gdy będziecie się wahać na jaki tym razem kolor się zdecydować, wybierzecie czekoladowy.
PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze