Mój sposób na piękne rzęsy - część I

6/12/2012

Jesteście ciekawe, jak dbam o swoje rzęsy? Poznajcie, więc mój pierwszy, niezawodny sposób, który gorąco polecam. Usłyszałam o tej odżywce ponad rok temu, ale była dla mnie nie osiągalna ze względu na swoją bardzo wysoką cenę. Marzyłam, jak chyba każda z nas o pięknych, gęstych i długich, po same brwi rzęsach. Jeśli cena była aż tak przerażająca, postanowiłam odżywkę wygrać w konkursie:) Pierwsze podejście niestety nie zakończyło się sukcesem, ale jako, ze nie lubię się poddawać, wzięłam udział w kolejnym, kreatywnym konkursie na PIĘKNE RZĘSY Z RevitaLash. Uzasadniając, dlaczego chcę być posiadaczką pięknych rzęs, stałam się szczęśliwą posiadaczką mojej wymarzonej odżywki.  RevitaLash - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi.

„Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze. Najbardziej zaawansowana synergia technologii z naturą. Wystarczy stosować codziennie na noc na czystą i suchą skórę powiek tuż u nasady rzęs jednym pociągnięciem aplikatura”


Jak stosować odzywkę stymulujacą wzrost rzęs RevitaLash?

Odżywkę stosuje się na noc, po dokładnym demakija żu, na czystą i suchą powiekę. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatura, tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę, oraz brwi. 


Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash i jak długo prowadzić kurację?

Według badań klinicznych, znaczna poprawa wyglądu rzęs jest widoczna już po 3 tygodniach stosowania. Pierwszy rezultat można zauważyć już po 4-6 lub 8 ytygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt jest widoczny po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu.

Cena:

6 miesięczna kuracja (RevitaLash 3,5 ml) – 330 zł
3 miesięczna kuracja (revitalash 2 ml)- 250 zł

 
Gdzie można kupić odżywkę Revita Lash? www.revitalash.com.pl

 
A jak kuracja wyglądała u mnie? 

Może zacznę od samego początku. W paczce od RevitaLash dostałam dwie pięknie zapakwoane odzywki, każda o pojemności 1 ml, czyli teoretycznie powinno starczyć na 3 miesięczną kurację, która wynosi 250 zł. Odżywkę stosuję już ponad 4 miesiące, a dodatkowo przez pierwsze dwa używałam jej również do stymulacji i wzrostu brwi. Więc jest bardziej wydajna, niż przypuszczałam.  
 
 
Początkowo podeszłam sceptycznie do tej odżywki, nie wierząc, że kosmetyk może zdziałać takie cuda, o jakich pisze producent i inne blogerki, które miały już możliwość wypróbowania odżywki na swoich rzęsach. Co prawda, widząc wszystkie zdjęcia PRZED i PO kuracji, byłam zachwycona i pozytywnie zaskoczona – chciałam osiągnąć dokładnie taki sam efekt:) I chyba mi się to udało. Pierwsze efekty zauważyłam po miesiącu. Rzęsy stały się bardziej gęste, mocniejsze, nie wypadały podczas aplikacji. Zdarzyło mi się nawet, że podczas tuszowania złamałam rzęsy w samym, centralnym środku oka, co wyglądało bardzo niekorzystnie, bo rzęsy rozeszły się na dwie przeciwne strony. Dzięki odżywce, w ciągu zaledwie tygodnia, może dwóch rzęsy odrosły- mocniejsze, grubsze.  Na zdjęciach poniżej przedstawiam swoje rzęsy PRZED i PO KURACJI.

 
Na pierwszy rzut oka widać, że rzęsy stały się nie tylko dłuższe, ale również znacznie grubsze- co mnie jeszcze bardziej ucieszyło, bo teraz wszystkie tusze na moich rzęsach wyglądają idealnie. Momentami miałam problemy z dokładnym wytuszowaniem rzęs w kącikach, bo stały się tak długie, że zaczęły się podkręcać:)

 

O odżywce napisałam już chyba wszystko, chociaż zachwalać mogłabym ją godzinami. Gdybym miała możliwość testowania jej jeszcze raz, zrobiłabym to bez wahania. Oczekiwanie tych kilku tygodni, czy nawet miesięcy jest warte wszystkiego. Efekt końcowy wynagradza naszą cierpliwość, systematyczność i wytrwałość:) Gorąco polecam i zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony RevitaLash, na której możecie znaleźć więcej informacji na temat odżywek, oraz macie możliwość ich zakupu: www.revitalash.com.pl

PROPONOWANE POSTY:

42 komentarze