Moja kolekcja lakierów do paznokci :)

6/15/2012


I oto są, zdjęcia wszystkich moich lakierów do paznokci (no, prawie wszystkich, bo muszę jeszcze zrobić osobne zdjęcie wszystkich pękaczy, ale w chwili obecnej dwa są u koleżanki). W mojej kolekcji znajdziecie prawie wszystkie podstawowe kolory, lakiery kremowe, błyszczące, perłowe, z mieniącymi się drobinkami, z brokatem, a także te całkiem matowe, magnetyczne i pękające. Wszystkie lakiery są dobre, nie wyschnięte, nie zgęstniały ze starości itd.- na bieżąco segreguję swoje lakiery i podczas robienia tych zdjęć wyrzuciłam 4 całkiem zużyte buteleczki, głównie różowych i fioletowych lakierów. Zawsze myślałam, że róży mam najwięcej w swojej kolekcji, więc będąc w drogeriach lub przy stoiskach z lakierami, omijałam ten kolor szerokim łukiem, a jak się okazało podczas robienia zdjęć, róży wcale nie jest tak dużo i brakuje mi kilku odcieni, na które zwróciłam uwagę przeglądając Wasze blogi :)

Powiem szczerze, że nigdy nie liczyłam swoich lakierów i nie mam pojęcia, ile ich mam- jeśli znajdzie się jakaś odważa, która policzy wszystkie lakiery, będę ogromnie wdzięczna:)


To było takie ogólnie zdjęcie, na którym możecie zauważyć, że lakiery trzymam w pudełku po butach, bo jest to jedyne tak duże i jednocześnie odpowiednie miejsce na całą kolekcję. Pudełko leży w szafie, także jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Jedyny minus to, że robi się coraz cięższe:) A teraz pokażę Wam z bliska wszystkie lakiery ułożone kategoriami kolorystycznymi:I jeszcze wspomniane wczoraj, z najnowszej paczki 4 lakiery Isa Dora (których nie zdążyłam poukładać kolorystycznie przed zrobieniem zdjęć) :Na tym moje opowieści o lakierach się jeszcze nie kończą:) Chcę Wam jeszcze pokazać w osobnym wpisie (bo teraz zajęło by to zbyt dużo czasu i miejsca) lakiery do paznokci mojej ulubionej firmy, którą gorąco wszystkim polecam, zachwalam i oczywiście używam ich regularnie od prawie dwóch lat, co chwilę dokupując nowe kolory:) Ale o tym opowiem przy okazji, muszę zrobić zdjęcia i przygotować dla Was ten wpis:)  Na pewno kolorystycznie Wam się spodoba !

Mam nadzieję, że nie zanudziłam mówiąc drugi dzień z rzędu o lakierach do paznokci? Ale musicie wiedzieć, że uwielbiam malować paznokcie, jestem wielką miłośniczką kolorowych paznokci i lakierów do paznokci. I chciałabym Was tym zarazić :)

PROPONOWANE POSTY:

134 komentarze