Prezent od sklepu internetowego goldenrose-styl.pl :)

6/21/2012

Chciałam dziś zaprezentować kolejny kosmetyk, z mojej listy ulubionych i godnych polecenia, ale muszę w ostatniej chwili się powstrzymać, przenieść recenzję na jutro, a dlaczego? Dowiecie się z mojego poniższego kolorowego wpisu:)

Niespodzianki z samego rana i nawet tak pochmurny dzień staje się pogodny i radosny:) Odebrałam właśnie paczkę, prezent od sklepu internetowego goldenrose-styl.pl. Nie będę ukrywać swojego zdziwienia, że goldenrose-styl.pl w tak bezinteresowny sposób zauważyło moje zamiłowanie do kolorowych paznokci :) Bardzo się z tego powodu cieszę i zamierzam podtrzymywać te relacje, jak najdłużej, a Wam obiecuje, że paznokcie i manicure będę pokazywać częściej- jeśli oczywiście macie ochotę je oglądać :)

W prezencie dostałam 7 lakierów, w tym dwóch z serii Fantastic COLOR i 5małych lakierów z serii Miss Selene. Łącznie siedem cudownych, bardzo żywych i energetycznych kolorów, idealnych na lato:) Mam nadzieję, że będzie to moja szczęśliwa 7 :) Wszystkie kolory selene prezentują na poniższym zdjęciu, a ich odcienie, jak zawsze w postaci numerków, przy każdym zdjęciu. Już nie mogę się doczekać próby tego środkowego koloru (jasny, nude, niczym kawa z mlekiem) i pomarańczowego. Jak wiecie nie lubię pomarańczowych odcieni na swoich paznokciach, mam dwa lakiery w tym kolorze i w żadnym nie wytrzymałam dłużej niż dwa dni, ale ten wydaje się być bardzo ciekawy, intensywnie neonowy:)Wszystkie kolory oczywiście zaprezentuję na paznokciach i pokażę Wam na blogu. Dziś już zaczynam malowanie paznokci, pierwszym lakierem, w kolorze swojego szczęścia - różowym (numer 167) :) Miałam już ten lakier w swojej kolekcji, więc mam do niego słabość i nie mogło być inaczej, musiałam zacząć od neonowego, rzucającego się w oczy różu:) A Wam który kolor przypadł do gustu?


Dziękuję za tak miłą niespodziankę, chyba nic bardziej nie ucieszyłoby moich oczy, niż tyle kolorowych buteleczek :)

PROPONOWANE POSTY:

79 komentarze