recenzja lakierów Golden Rose z serii Fantastic

6/24/2012

goldenrose-styl.pl. Dlaczego właśnie od tych lakierów zaczynam swoją recenzję? Ponieważ dokładnie ten neonowy róż jest jednym z moich ulubionych kolorów, w kolekcji Golden Rose. Miałam już kiedyś ten lakier, więc nie mogłam się powstrzymać:) Kolejny brzoskwiniowy, ponieważ postanowiłam pokazywać Wam wszystkie lakiery według serii. W tygodniu przedstawię dokładnie pozostałych pięć lakierów mini SELENE. 

Obydwa kolory są piękne, zarówno róż, jak i bardziej zgaszona brzoskwinia (lub może bardziej łososiowy?). Lakiery te mają pojemność 12 ml i są bardzo wydajne. Konsystencja jest dość rzadka, stąd też dużo negatywnych opinii, ponieważ nie kryją płytki paznokcia po pierwszej aplikacji. Ale dla mnie nie jest to najmniejszy problem, bo zawsze maluje paznokcie dwukrotnie. Konsystencja jak dla mnie jest idealna, lakier równo i precyzyjnie rozprowadza się na paznokciach, zapewniając piękną równą taflę, bez smug i zacieków. I co dla mnie jeszcze jest bardzo ważne- lakiery te szybko schną (co w przypadku gęstych lakierów jest niemożliwe). 

Nie jestem w stanie  obiektywnie ocenić ich trwałości, ponieważ bardzo często zmieniam kolor paznokci. Maluje je praktycznie co 2-3 dzień, ale gwarantuję, że po 3 dniach, kiedy zmywałam róż, nie zauważyłam najmniejszych odprysków i uszkodzeń, więc mogę domyślać się, że utrzymały by się w idealnym stanie na paznokciach przez kolejne dni:)


Zdjęcia robiłam w świetle dziennym, ale w miejscu nasłonecznionym, więc kolor różowy wygląda bardzo rażąco. Nie użyłam żadnych programów do obróbki i wyciągnięcia koloru- jego ostrość i wyrazistość jest całkowicie autentyczna :)

Jestem ciekawa, jak spiszą się mini lakiery z serii SELENE. Wszystkie kolory są tak ładne, że aż szkoda je zmywać:) 

A już jutro ruszy nowy konkurs na moim blogu, gdzie do wygrania będą właśnie kolorowe lakiery do paznokci:) Bądźcie czujne:)

PROPONOWANE POSTY:

95 komentarze