recenzja lakierów mini SELENE od Golden Rose - 5 kolorów :)

6/26/2012

Dziś przygotowałam dla Was drugą i niestety już ostatnią recenzję lakierów marki Golden Rose, tym razem z serii mini SELENE. Do testowania miałam 5 pięknych, bardzo kuszących kolorów: dwa neonowe (pomarańcz i seledyn), dwa kremowe (kawa z mlekiem i błękit) oraz jeden ciemniejszy kolor, bordowy. Wszystkie kolory na swój sposób mnie urzekły, ale gdybym miała wybrać tylko jeden, najlepszy- bez zastanowienia wybieram BŁĘKIT! I wiem, ze ten kolor zostanie na moich paznokciach na dłużej:) Kolor, jak marzenie. Przykuwa uwagę, przyciąga spojrzenia, a jednocześnie jest tak lekki i niewinny:) Wy również możecie go wygrać, biorąc udział w konkursie, który organizuję na swoim blogu (dwa wpisy niżej:))

Jeśli chodzi o jakość tych lakierów - jest ona porównywalna z poprzednimi, o których pisałam, z serii " Fantastic", ale w przypadku mini SELENE duże znaczenie ma kolor. Ciemny, bordowy lakier kryje całkowicie paznokcie, już po pierwszej warstwie, natomiast seledynowy lakier kryje fatalnie. Nałożyłam 3 warstwy, a wciąż widać było prześwity. Niestety ten kolor mnie rozczarował. Tak bardzo mi się podobał, jednak nakładanie za każdym razem przynajmniej 4 warstw lakieru jest bardzo czasochłonne. Pozostałe kolory kryją po nałożeniu dwóch warstw, a efekt pokazuję na zdjęciach:)

Poza tym, lakiery mają dość rzadką konsystencję, dzięki czemu szybko schnął, ich aplikacja, jak i zmywanie jest bardzo łatwa, szybka i przyjemna. Nie pozostawiają zacieków i bąbelków powietrza na paznokciach. I mimo swojego miniaturkowego wyglądu, są wydajne :)

Cena jest bardzo zachęcająca (ok. 3 zł) ale musimy liczyć się z tym, że ich krycie jest słabe i zawsze potrzebne będą dwie warstwy lakieru.Możliwość testowania i pokazania Wam efektów na zdjęciach, tak pięknych kolorów, to czysta przyjemność:) A powiedzcie- który kolor z pokazanych, przypadł Wam najbardziej do gustu? Mam nadzieję, że choć trochę zarażę Was tym błękitem:)  Kawa z mlekiem będzie bardzo efektownie prezentować się na opalonych dłoniach, więc w czasie wakacji, poza tym to kolor zawsze modny, jak czerwienie, więc na pewno zostanie użyta nie raz:)

PROPONOWANE POSTY:

92 komentarze