kolczyki jak landrynki :)

7/17/2012

Mimo szarej, pochmurnej pogody za oknem, na moim blogu będzie dziś bardzo kolorowo, powiedziałabym wręcz cukierkowo:) Jeśli chodzi o biżuterie- jestem wielką miłośniczką srebra i białego złota i głównie taką biżuterię można znaleźć w mojej kolekcji, ale w połączeniu z moją słabością do kolorowych gadżetów, ciężko było mi przejść obojętnie obok tych małych, kolorowych landrynek:)

Pierwsza myśl- dziecinne. I coś w tym jest, wydaje mi się, że jeśli nasza stylizacja sama w sobie będzie bardzo kolorowa, to takie kolczyki tylko zepsują efekt, zamiast dodać uroku. Ale pomyślcie, jak fajnie może wyglądać połączenie stonowanych kolorów, bieli, czerni beżu z jednym niewielkim dodatkiem w postaci żółtych, lub neonowo różowych kwadracików na uszach:)Z pośród trzech dostępnych kształtów wybrałam te największe, kwadraty, aby były zauważalne wśród moich ciemnych włosów. Będę na tyle uprzejma, że pokażę Wam szczegółowo, z bliska wszystkie kolory (czy tego chcecie, czy nie:)) Jak można zauważyć, wielkością są zbliżone do płytki paznokcia, a dokładne wymiary to 1,3 cm x 1,3 cm.

 
 

 


Mój ulubiony kolor to jasny róż, ciemny neonowy róż i żółty. Chociaż biały też prezentuje się bardzo ładnie:) Na czterech kolejnych zdjęciach pokazuję przykładowe kolory, jak prezentują się na uszach. Jak widać nie są to malutkie kolczyki, więc na pewno zostaną zauważone:)


    


    

I jak Wam się podobają? Macie w swojej kolekcji takie zabawne, kolorowe kolczyki, czy raczej ciężko jest zmienić swoje przyzwyczajenia do srebra złota i innych metali szlachetnych?:)

Jeśli jesteście zainteresowane zakupem, kolczyki dostępne są jeszcze na aukcji allegro. Lub po prostu napiszcie do mnie maila:) Cena za całe opakowanie (6 par kolczyków) wynosi 13 zł.


PROPONOWANE POSTY:

50 komentarze