NeoNail - wakacyjne lakiery :)

8/14/2012

Po prawie dwu tygodniowej przerwie wracam w końcu do regularnego prowadzenia bloga. Błogie lenistwo w gorącej Chorwacji, do której bardzo często wracam – uwielbiam ten kraj ponad wszystko, niestety nie może trwać wiecznie i najwyższa pora wrócić do szarej rzeczywistości. Powrót jednak nieco mnie zaskoczył… Spodziewałam się w Polsce niskich temperatur, nie oczekiwałam 35 stopniowych upałów, ale widok, jaki zastałam dziś rano po prostu mnie przeraził. Zimno, pochmurnie, deszcz, wiatr i 15 stopni na termometrze – to jest środek lata? Jak pomyślę, że jeszcze wczoraj mogłam leżeć na gorącej plaży, łapać promienie słońca i korzystać z ostatnich kąpieli w ciepłym, czystym morzu, to aż się łezka w oku kręci. Pocieszam się tylko tym, że za rok znowu wakacje, kolejne ciepłe miesiące, i z pewnością jeszcze nie raz wrócę do Chorwacji:)

Przepełniona optymizmem i nowymi pomysłami wracam z nową dawką wpisów, recenzji i konkursów. Mam mnóstwo zaległości, ale mam nadzieję, że szybko sobie z tym poradzę. Po powrocie czekało na mnie w domu kilka paczek, niespodzianek, więc teraz czas najwyższy zacząć pokazywać Wam nowości. 

Pierwszą rzeczą, jaką chcę Wam pokazać są dwa lakiery do paznokci firmy NeoNail, które pojechały razem ze mną na wakacje:) Chciałam je jak najszybciej wypróbować, więc nie mogłam się powstrzymać, aby nie spakować ich do walizki. Kolory wybrałam sobie sama, a wygrałam je w konkursie organizowanym przez NeoNail na facebooku jakiś czas temu. 


W rzeczywistości kolory są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciu , dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam- w końcu doczekałam się swoich jagód w śmietanie (mówię teraz o mlecznym fioletowym kolorze:)) Wybrałam kolory: 

  • N621 (metaliczny granat)
  • S611 (jagodowy fiolet)

Kolorami jestem zachwycona, a poza kolorem, który widać na zdjęciach kolejne plusy tych lakierów to:

  • jakość (lakier utrzymywał się w nienagannym stanie na paznokciach przez 4 dni. Myślę, że spokojnie utrzymał by się dłużej, ale często zmieniam kolor, więc nie osobiście nie umiałabym wytrzymać w jednym kolorze dłużej niż 4 dni)
  • lakier ma moim zdaniem idealną konsystencję, nie jest zbyt rzadki i zbyt gęsty, dzięki czemu ładnie równomiernie rozprowadza się na płytce paznokcia
  • błyskawicznie schnie, nie pozostawiając smug, zacieków, czy bąbelków powietrza
  • opakowanie (buteleczki mają bardzo elegancki, ciekawy kształt – całość przyciąga uwagę)
  • nie potrzebne są dodatkowe nabłyszczacze, czy bezbarwny lakier, jako wierzchnia warstwa, ponieważ obydwa lakiery mają piękny połysk po wyschnięciu (fiolet jest kremowym odcieniem, a granat metalicznym)
  • kolor fioletowy łatwo i szybko się zmywa, bez najmniejszych problemów, natomiast z granatowym kolorem jest nieco gorzej, ponieważ rozmazuje się, brudząc minimalnie palce na granatowo

Powiem szczerze, że nie interesowałam się wcześniej lakierami do paznokci firmy NeoNail, kojarząc ją raczej z żelowymi paznokciami. Dziś mogę śmiało polecić Wam lakiery tej firmy. Wybór odcieni jest dość duży, a jakość lakierów bardzo dobra :) Obydwoma kolorami jestem zachwycona!

PROPONOWANE POSTY:

38 komentarze