Pokaz mody, Pogoria 'Kobiece rewolucje'

10/12/2012


 

W ubiegłym tygodniu, 6 października odbył się w moim mieście, w centrum handlowym Pogoria, pokaz mody kolekcji jesień/zima, 2012/213 na którym miałam okazję być, o czym już wspomniałam. Dziś mam dla Was krótką, ale treściwą relację z tego wydarzenia.  Pokaz rozpoczął się o godzinie 15:00 i z małymi przerwami potrwał aż do godziny 20:00.  

Zieleń, czerwień, burgund, brązy, czernie szarości, skóra, futra, botki za kostkę, kozaki i dodatki- nikogo chyba nie zdziwi, że taki był motyw przewodni wszystkich zaprezentowanych stylizacji. Najmodniejsze w sezonie jesienno zimowym trendy i kolorystyka.  Wszystko z umiarem, nie przesadzone - idealne zestawienia dla każdej z nas i wydaje mi się, że również na możliwości naszych portfeli:)

Pokaz mody po hasłem „Kobiece rewolucje” można rozumieć na wiele sposobów. Rewolucyjne wydarzenie, które miało zachęcić kobiety do odwiedzania sklepów na terenie centrum handlowego. Dodatkowo każda z nas miała możliwość skorzystania z porad, zaproszonych na to wydarzenie gości. I tu pojawia się myśl- czy określenie „Kobiece rewolucje” nie jest odrobinę zaczerpnięte z jakże popularnego programu telewizyjnego jednej z gwiazd zaproszonej na pokaz mody:)? Gościem specjalnym na pokazie mody były trzy znane panie, dla wielu kobiet autorytety:


  • Magda Gessler, znana polska restauratorka, mająca swój własny program telewizyjny „Kuchenne rewolucje”, o którym to opowiedziała podczas przerw między kolejnym pokazami. Bardzo ciepła, uśmiechnięta i otwarta osoba.
  • Małgorzata Rozenek, dobrze znana wszystkim „Perfekcyjna pani domu” (niestety tego występu nie zobaczyłam)
  • Maja Sablewska, ostatnio coraz bardziej popularna, określona ikoną mody (co dla mnie jest mało trafnym stwierdzeniem, ale nie mnie oceniać). Na scenie starała się opowiedzieć o wizerunku kobiety, o modzie i najgorętszych trendach sezonu.

 

 

 

  


Prócz sceny, na której zaprezentowali się modele i modelki, do dyspozycji gości był również kącik gwiazd, gdzie można było otrzymać autografy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, zamienić kilka słów z interesującą nas gwiazda spotkania. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich tłumów w kolejce po autograf do Magdy Gessler. Miałam chyba niebywałe szczęście, ponieważ trafiłam na pokaz momencie, gdy pani Magda wyszła z za kulis, do kącika gwiazd- omijając kilkunasto metrową kolejkę znalazłam się na samym początku i tym oto sposobem, przy delikatnych przepychankach i wrzaskach za uszami- zdobyłam pamiątkowy autograf i zdjęcia:)

 

 


PROPONOWANE POSTY:

21 komentarze