20 lecie Glitter. (Glitter Silesia City Center)

10/21/2012

Wczoraj, wraz z innymi śląskimi blogerkami miałam okazję świętować 20 urodziny Glitter Polska. Grzechem było by nie skorzystać z takiego zaproszenia, więc mam nadzieję, że przynajmniej w części moje zdjęcia ukażą ten pozytywny klimat i nastrój, jaki panował wczoraj na spotkaniu. Różowy dywan, szampan (i ten dla dorosłych i ten jeszcze smaczniejszy- Picolo dla dzieci:)). Ogromne, intensywnie czekoladowe, przesłodkie babeczki oraz inne atrakcje- myślę, że tego słowami nie da się opisać, to trzeba przeżyć:) 

Grupa przemiłych, uśmiechniętych dziewczyn, które w końcu rozumieją, co znaczy fotografowanie wszystkiego na swojej drodze:) Dla jednych babeczki to nudny obiekt, dla innych na szczęście to jeden z ciekawszych rekwizytów takich spotkań:) Dziś zdjęcia wyżej wspomnianych babeczek, kolorowego wystroju, lejącego się szampana- taki mały przedsmak tego, co było, a już wkrótce kolejne zdjęcia i dalszy ciąg relacji. Póki co, cierpliwie czekamy, aż dziewczyny i fotograf prześlą wszystkie zdjęcia ze spotkania. Ogromną niespodzianką, jaką uczynił nam Glitter była dla nas możliwość wybrania sobie dwóch dowolnych prezentów z asortymentu sklepu. Wybrałam dla siebie dwie torebki- jedną bardzo dużą czarną kopertówkę z ostrymi krawędziami zaznaczonymi srebrną lamówką, oraz małą torebkę w kształcie kuferka, w kolorze pudrowego różu, na złotym łańcuszku.

Żałuję, że nie mogłam zostać nieco dłużej, na 'spotkanie po spotkaniu' przy kawie i ploteczkach, niestety czas gonił. Mam jednak nadzieję, że takich spotkań będzie więcej i będę miała okazję to nadrobić:)

 
 PROPONOWANE POSTY:

30 komentarze