Relacja z Bloggers Day, Glitter Katowice

10/23/2012

Zgodnie z obietnicą, dziś mam dla Was drugą, obszerną część relacji z sobotniego spotkania w Glitter w Katowicach. Będzie dużo pięknych zdjęć (chociaż mogło być ich znacznie więcej, ale nie chcę zanudzać i ograniczyłam się  do minimum:)) Poprzedni mój wpis to głównie ogromne czekoladowe babeczki i lejący się do różowych kubeczków szampan. Dziś pokażę to, z czego słynie Glitter- piękną biżuterię, torebki, dodatki oraz wszystkie atrakcje, jakie zaserwowano nam w sobotę na spotkaniu blogerek. 


Część zdjęć jest mojego autorstwa, część to zdjęcia utalentowanej i przemiłej pani fotograf, Dominiki, która nie opuszczała nas wraz ze swoim aparatem na krok, za co bardzo serdecznie dziękuję w swoim imieniu (i na pewno w imieniu pozostałych dziewczyn również).  Takie zdjęcia będą idealną pamiątką :)

Glitter, jak już wspomniałam obchodził swoje 20 urodziny i z tej okazji zaprosił wiele blogerek, głównie z okolic Śląska na spotkanie. Przemiła atmosfera, bardzo przyjazny ciepły klimat, urocze przywitanie szampanem oraz niekończącą się ilością przepysznych, ogromnych czekoladowych babeczek to tylko część atrakcji. Miałyśmy okazję także zobaczyć pokaz najnowszej kolekcji biżuterii marki Glitter zaprezentowanej na trzech pięknych modelkach. Przewidziano również dla nas mały konkurs na stylizację owych pań. Dobierając się w trzy, dwuosobowe grupy miałyśmy stworzyć najlepszą, najbardziej oryginalną stylizację, która później zdobyła najwięcej głosów. Niestety w tej konkurencji nie udało nam się wygrać (mi oraz LoveFashion), ale zabawa była przednia! 

Ploteczki, sesje zdjęciowe, podziwianie asortymentu sklepu, zajadanie się babeczkami i popijanie szampana, czy można chcieć więcej? Żadna z nas nie spodziewała się największej niespodzianki, jaką przygotował dla nas Glitter! Na koniec imprezy, każda z nas mogła wybrać sobie dwie dowolne rzeczy z asortymentu sklepu, które później zostały specjalnie dla nas ładnie spakowane i nam wręczone:) Ogromne podziękowania za taki gest dla Glittera! Pisałam już o tym w poprzednim wpisie - wybrałam dla siebie dwie torebki, jedną dość sporych rozmiarów czarną kopertówkę, oraz nieco mniejszą torebkę w kolorze pudrowego różu, na złotym łańcuszku. Ale dość pisania, zostawiam Was z solidną porcją zdjęć ! :)


I na koniec, jeszcze raz- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Glitter! Kolejnych 20 lat i do zobaczenia mam nadzieję za rok w takim samym, lub jeszcze większym gronie :)


 

 

 

 

 

 


 

 
  

 

 

 

 

  

 


PROPONOWANE POSTY:

31 komentarze