Flip Flop KAMELEON

1/21/2013

 LAKIERY FLIP-FLOP to prawdziwy efekt Kameleon , zmieniające kolor w  zależności od kąta padania światła. Bardzo atrakcyjny i łatwy  do osiągnięcia efekt zmiany kolorów na płytce paznokcia dostępny  jest zaraz po umalowaniu. Totalny hit.”

Dostępne w hurtowni w czterech  odcieniach: magenta-gold, green-purple, red-bluee, green-blue.

Na stronie internetowej, kolory są nieco jaśniejsze, w rzeczywistości lakier, który wydawał mi się jasny okazał się bardzo ciemnym granatem. Posiadam najciemniejszy z kolorów, numer 3 (na zdjęciu powyżej oznaczony, jako 4) przechodzący z ciemnego granatu w czerwień. Osobiście wolę jaśniejsze barwy, dodatkowo bardzo lubię kolor magentowy, więc nie jest tajemnicą, że najbard3iej ciekawa jestem koloru numer 1. Czwóreczka też wydaje się być interesująca i na pewno bardziej delikatna od mojej mrocznej trójki:) Dla miłośniczek ciemnych barw, 4 będzie idealna.

Kolor lakieru zależy od kąta padania światła. W ciemnych pomieszczeniach, przy sztucznym oświetleniu lakier wydaje się być po prostu granatowy, lub kobaltowy, metaliczny.  W świetle dziennym mieni się czerwono, złoto i fioletowo. Wszystko zależy od tego, jak ustawimy nasze dłonie:) Jakość lakieru bardzo dobra. Dwie warstwy idealnie kryją płytkę paznokcia. Szybko schnie i nie tworzy smug, łatwo się zmywa. 


Gdzie można kupić lakiery Flip Flop? - Hurtownia AllePaznokcie 

PROPONOWANE POSTY:

42 komentarze