flip flop KAMELEON green-purple i green-blue

1/25/2013

 LAKIERY FLIP-FLOP to prawdziwy efekt Kameleon , zmieniające kolor w  zależności od kąta padania światła. Bardzo atrakcyjny i łatwy  do osiągnięcia efekt zmiany kolorów na płytce paznokcia dostępny  jest zaraz po umalowaniu. Totalny hit.”

Dostępne w hurtowni w czterech  odcieniach: magenta-gold, green-purple, red-bluee, green-blue. Kilka dni temu pokazywałam Wam odcień numer 3 (KLIK), a dziś przyszła pora na dwa kolejne – 2 i 4. Przed zakupem któregokolwiek z tych lakierów musicie wiedzieć, że na zdjęciach na stronie hurtowni wszystkie odcienie są nieco jaśniejsze, w rzeczywistości lakiery są ciemniejsze. 3 i 2 okazały się takie, jak sobie wyobrażałam, natomiast 4 jest zupełnie inna. Myślałam, że ujrzę na swoich paznokciach pastelową taflę, błękit, miętę, seledyn, z domieszką złota, a okazało się, że lakier jest po prostu zielono złoty. Z jednej strony odrobinę mnie rozczarował, nie dopatrzyłam się ani grama błękitu, ale z drugiej strony – kolor na swój sposób wygląda niesamowicie!Często pytacie mnie, jak wygląda krycie tych lakierów. Jedna warstwa to na pewno za mało, aby pokryć paznokcie, ale dwie warstwy w zupełności wystarczą, aby uzyskać taki efekt, jaki pokazuję na zdjęciach:) Bez problemu, równomiernie rozprowadzają się na paznokciach, szybko schną, a jeszcze szybciej możemy je zmyć. Do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń.  

Gdybym miała wybrać swój ulubiony odcień (1 jeszcze nie miałam okazji wypróbować, więc nie mam pojęcia, jak prezentuje się na paznokciach, ale czuję, że ta domieszka czerwieni wygląda pięknie!) wybrałabym numer 2 GREEB-PURPLE który pokazuję na zdjęciach poniżej. Jako jedyny tak diametralnie zmienia swoje kolory, w zależności od kąta padania światła i tego, jak ustawiamy  swoje dłonie. Na zdjęciach niestety nie umiem uchwycić tej szmaragdowej zieleni, jaka widoczna jest w rzeczywistości. Z jednej strony paznokcie są ciemno fioletowe i granatowe, z drugiej jasno fioletowe, wpadające w bordo, a z trzeciej strony szmaragdowe – cudo! Aby uchwycić efekt zieleni zrobiłam jedno zdjęcie z użyciem lampy błyskowej. 

Jestem ciekawa, który z tych odcieni najbardziej przypadł Wam do gustu?
 
Wszystkie lakiery dostępne są w hurtowni- AllePaznokcie


______PROPONOWANE POSTY:

47 komentarze