współpraca z Etre Belle Polska

1/15/2013

Pochwalę się, bo chyba w tym przypadku warto:) Jakiś czas temu mój blog został wybrany przez firmę Etre Belle Polska do współpracy, a wraz ze mną 9 innych blogów. Z pośród tych 10  blogów, 3 dostały dodatkowe wyróżnienie w postaci zestawu złożonego z nowej mascary 1+1 Double Effect i stylowego długopisu. Duże wyróżnienie znaleźć się w 10tce, a co dopiero w trójce :) Szczęście mi dopisało.


Zanim paczki do współpracy zostały wysłane, mogłam sama wybrać, ustalić, jakich kosmetyków nie testuję, jakie mnie interesują i jakie chciałabym wypróbować. Taka konsultacja jest moim zdaniem ogromnie potrzebna i wszystkie firmy w ten sposób powinny rozpoczynać współpracę. Każda z nas ma inne upodobania kolorystyczne, inny rodzaj skóry, używamy przecież różnych kosmetyków:)

W przesyłce znalazłam zestaw, o którym wspomniałam - nową mascarę 1+1 Double Effect i długopisu, w bardzo stylowym, czarnym, skórzanym futerale. Poza tym: dwa wspaniale pachnące kremy do rąk o zapachu dzikiej wiśni z wanilią i marakuja z lychee, peeling do ciała CAFFE & SPICY oraz czarny eyeliner. 


PROPONOWANE POSTY:

40 komentarze