klasyczna czerwień, klasyczny róż

2/01/2013

W ciągłym poszukiwaniu nietypowych, zaskakujących i oryginalnych kolorów, lubię od czasu do czasu zatrzymać się i sięgnąć po klasykę w swojej dziedzinie. Klasyką jest dla mnie zdecydowanie czerwień, a zaraz za nią róż i ich wszelkie odcienie.  Co powiecie na mały pokaz jasnego (Extra Long Lastong, ados numer 621) i  ciemnego różu (art de Lautrec, numer 59), soczystej wyrazistej czerwieni (takie lubię najbardziej! - art de Lautrec, numer 73) i nieco ciemniejszej wpadającej w bordo (Extra Long Lasting, ados, numer 656) ? Intesnywnością kolorów i jakością lakierów jestem zachwycona :)

Pierwszy raz mam styczność z lakierami tych firm i  seria Extra Long Lasting, ados cosmetics zrobiła na mnie jednak większe wrażenie, jeśli chodzi o jakość. Konsystencja tych lakierów jest nienaganna, natomiast lakiery art de Lautrec mają zbyt rzadką konsystencję, za duża ilość lakieru osadza się na pędzelku i malowanie jest dość czasochłonne- nadrabiają jednak kolorem. Czerwień z tej serii jest idealna. 

Wszystkie lakiery będą niebawem dostępne w hurtowni kosmetycznej Dreams Cosmetics, w której znajdziecie chyba wszystko, co Was interesuje. Serdecznie polecam:)


PROPONOWANE POSTY:

75 komentarze