NO TO FUKS(JA)

5/25/2013

Wpisując kod SYLLUNIA podczas składania zamówienia w sklepie http://www.goldenrose-styl.pl/ każdy klient otrzyma rabat na zakupy 10%  Ilość kodów jest ograniczona, ważność kodu do 31.08.2013
 
Drugi z trzech piasków, jakie posiadam – róż, który zapowiadał się być neonem, okazał się intensywną fuksją (HOLIDAY 62). Fuksja to jedyny odcień różu, którego bardzo, ale to bardzo nie lubię. Drażni mnie na paznokciach równie mocno, jak pomarańcz. Każda z nas ma chyba kolor, którego unika, lub który z niewyjaśnionych przyczyn po prostu nad denerwuje i dla mnie jest nim ten oto róż. Mam nadzieję, że znajdą się wśród Was miłośniczki różu i ten piasek będzie strzałem w dziesiątkę:) Myślę, że na moich paznokciach długo nie zagości, ale wychodzę z założenia, że wszystkiego trzeba  wżyciu spróbować. Błękit, który pokazywałam Wam kilka dni temu oczarował tak bardzo, że już myślę, aby po niego sięgnąć ponownie, ale przede mną jeszcze próba brązu ze złotymi drobinkami. 

Obiecałam wspomnieć o zmywaniu piasków… Szczerze łatwo nie było, ale na pewno dużo szybciej niż przy zmywaniu Joly Jewels. Piasek zmywa się dość szybko, ale brokat, który się w nim znajduje kurczowo trzyma się paznokci. Musiałam zużyć sporą ilość zmywacza, aby lakier chciał zejść. Dwa waciki na jeden paznokieć i po kłopocie:)PROPONOWANE POSTY:

59 komentarze