BĄDŹ PIĘKNA, BĄDŹ SOBĄ - KONKURS DOVE

7/12/2013

Czy zdarza Wam się uciekać przed obiektywem aparatu fotograficznego? Dlaczego dorosłe kobiety kryją się przed aparatem, choć jako małe dziewczynki uwielbiały pozować do zdjęć? Aż 77% kobiet wstydzi się aparatu fotograficznego  są skrępowane kiedy robi im się zdjęcie, ponieważ nie czują, że są piękne. (statystyki Dove)

Bądź piękna, bądź sobą to slogan, którym razem z Dove chcemy przekonać kobiety do tego, by dostrzegały w sobie prawdziwe piękno, które może być uchwycone na zdjęciach w najbardziej codziennych sytuacjach. Jestem ciekawa, czy umiecie uśmiechać się do zdjęć? Czy usuwacie znaczniki, które znajomi dodali do Waszych  zdjęć na facebooku?  :)

Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku „Nieśmiała Kamera Dove” po którym na pewno na Waszych twarzach pojawi się uśmiech. Kampania idealnie zobrazowała każdą z nas – nie lubimy, gdy na zdjęciach wyglądamy źle. Sama często narzekam na efekty zdjęć, na wyraz twarzy, brak uśmiechu lub za szeroki uśmiech. Nie nadążam liczyć ile razy zdarza mi się stwierdzić, że na zdjęciu wyszłam grubo, brzydko, że kolejne zdjęcie nadaje się do kosza. Gdy jestem nie pomalowana, przeziębiona, lub dopiero wstałam, zasłaniam twarz ręką, aby nie uwiecznić tego na zdjęciu, a oznaczniki na facebooku znikają tak szybko, jak się pojawiły, gdy tylko dojdę do wniosku, ze wyglądam na zdjęciu nie korzystnie:) 
Jeśli trafimy na cierpliwą koleżankę, partnera, rodzinę to możemy pozować do zdjęć przez wiele godzin, aż dojdziemy do wniosku, że zdjęcie nam się podoba, ale niestety, jeśli ktoś jest z cierpliwością na bakier, mamy ograniczone możliwości i musimy w jak najkrótszym czasie wyjść po prostu dobrze na zdjęciu:) Mówię to pół żartem, pół serio, ponieważ najważniejsze to zaakceptować siebie, poznać swoje mocne strony i po prostu eksponować je na fotografii. Pokazać wszystkim swój piękny uśmiech,  swoją pewność siebie. Pokażmy światu, że jesteśmy piękne! To takie proste, prawda?
 
Dla 3 osób, które napiszą w komentarzu na blogu czy zgadzają się ze stwierdzeniem, że bycie sobą oznacza bycie piękną i uzasadnią odpowiedź, Dove przygotowało niespodzianki – zestawy kosmetyków Dove i bransoletki, które są symbolem dostrzegania w sobie prawdziwego piękna. KONKURS potrwa od dziś 12.07.2013 – 22.07.2013
Razem możemy sprawić, że więcej kobiet poczuje się piękne!


Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, zapraszam serdecznie na bloga do Agata bloguje. Tam również możecie wyrazić swoje zdanie na temat kampanii oraz postrzegania siebie w kategorii piękna.

PROPONOWANE POSTY:

115 komentarze