PRZYJACIÓŁKI ORGANIQUE

7/16/2013

Doczekałam się chwili, kiedy oficjalnie mogę Wam zdradzić, co wspólnie z ORGANIQUE planowaliśmy od pewnego czasu :) Tym razem nie jest to zwykła współpraca, ale projekt, który przerósł nawet moje oczekiwania. Wspólnie z 10 blogerkami zostałam zaproszona do udziału w niesamowitym projekcie ”Przyjaciółki Organique”, który ma potrwać aż rok. Do całej akcji zostały zaproszone dziewczyny, których blogi  związane są z różnymi aspektami kobiecości, są wśród nas dziewczyny piszące o urodzie, modzie, czy ogólnie mówiąc lifestylu. W ramach współpracy będziemy miały okazję jeszcze lepiej poznać aromatyczne kosmetyki Organique, i rozkochać je w sobie (i w Was) jeszcze mocniej:) Poznamy również lepiej szeroką gamę kosmetyków firmy.

Jesienią podczas weekendowej wycieczki do Wrocławia zwiedzimy manufakturę ORGANIQUE i posmakujemy tego wyjątkowo urokliwego miasta. Wizja wyjazdu bardzo mnie cieszy i napełnia motywacją, optymizmem i radością. Wrocław to piękne miasto, w którym byłam tylko raz, kilka lat temu, z czego niewiele pamiętam. A możliwość spędzenia czasu wśród kosmetyków mojej ulubionej firmy kosmetycznej i poznanie nowych dziewczyn to chyba najlepszy punkt programu. 

Z tego miejsca chciałam również podziękować utalentowanym grafikom ORGANIQUE za niesamowite zdjęcie, które od dziś będzie widoczne na moim fanpage. Firma spisała się na medal! A ja, mam nadzieję, że swoją miłością do kosmetyków tej marki zarażę również Was. Już niebawem poznacie bliżej aromatyczne, czekoladowe kosmetyki do pielęgnacji ciała i wspaniałe greckie, pachnące słodkim winogronem  kosmetyki do pielęgnacji włosów. A później będzie jeszcze bardziej aromatycznie, obiecuję:)

Do projektu zaproszonych zostało prócz mnie jeszcze dziesięć blogerek: Agata Ma Nosa, BLACK DRESSES, Kameralna, Beauty and MAC, Movesfashion, Piękność Dnia Blog, Riennahera, sauria80world, Siouxie and the City i gościnnie Dla Bab.


PROPONOWANE POSTY:

39 komentarze