LOS DIAMENTOS

1/09/2014

COLOUR ALIKE od colorowo powiększył swój asortyment o dwa nowe brokatowe lakiery, idealnie wpisujące się w klimat karnawału – srebrny ‘los diamentos’ i złoty ‘oto el złoto’. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są to zwykłe brokaty, zwłaszcza złoto. W buteleczce poza właściwym kolorem możemy dostrzec mnóstwo mieniących się różnymi kolorami drobinek: w złocie znajdziemy także żółte słoneczne refleksy, miedź, a nawet zieleń. Srebro z kolei mieni się na biało, niebiesko i fioletowo. Coś pięknego! 

Niestety zdjęcia nie oddają w pełni efektu, jaki uzyskamy na paznokciach. Starałam się uchwycić lakier na wszystkie możliwe sposoby, w świetle dziennym, w sztucznym świetle oraz z lampą błyskową jednak najlepszy efekt widoczny jest w rzeczywistości, przy sztucznym świetle. Wówczas nasze paznokcie mienią się, niczym hologramy, odbijając światło w swoich drobinkach.

Odpowiadając na Wasze pytanie „jak z kryciem?” – nakładając brokat na czystą płytkę paznokcia, niestety jedna warstwa nie pokryje go w zadowalający nas sposób. Natomiast dwie warstwy jak najbardziej. Ja jednak zawsze brokat nakładam na inny, bazowy lakier, a w dzisiejszym wpisie możecie zobaczyć połączenie srebra z bardzo jasnym fioletowym kolorem. Nie chciałam łączyć brokatu z bielą, mimo, że to najlepsza opcja, ale jednak czasami nudna. Widząc w buteleczce mieniące się na fioletowo drobinki postanowiłam dać im szansę właśnie z fioletem. Efekt? Mam wrażenie, że na moich paznokciach nie znajduje się brokat, a miliny pokruszonych kryształków!

PROPONOWANE POSTY:

46 komentarze