OTWARCIE SKLEPU ORGANIQUE W KRAKOWIE

6/06/2014

Środowe popołudnie spędziłam razem z ORGANIQUE w Krakowie w Parku Handlowym Zakopianka, na otwarciu czwartego już sklepu firmowego w tym mieście. Każda okazja, aby odwiedzić Karków i spotkać się z ekipą ORGANIQUE jest dobra, a ponieważ mam blisko do Krakowa, grzechem byłoby z takiej okazji nie skorzystać :) Otwarciu sklepu towarzyszyło uroczyste przecięcie wstęgi, szampan, masaż dłoni oraz inne, kolorowe atrakcje, o których dzisiaj opowiem.  


Moje ulubione sole, pudry i kule ko kąpieli w jednym miejscu! Żele pod prysznic, balsamy, peelingi i odzywki, mydełka, świece, dyfuzory zapachowe. W takim miejscu mogłabym się zatracać bez końca i spędzać w nim każdą wolną chwilę :)

Tam, gdzie pojawia się ORGANIQUE, pojawiają się oczywiście mydełka! Produkcja swoich własnych i niepowtarzalnych mydełek to zawsze najciekawsza atrakcja, która skupia wokół siebie mnóstwo zainteresowanych osób. Osobiście mogłabym pracować przy produkcji takich mydełek :) Chociaż… na pewno po dłuższym czasie znudziłoby mi się to zajęcie, kolory by już tak nie ciekawiły, a każdy zapach wydawałby się taki sam, lub całkowicie się ulotnił. Pozostanę więc jednak po stronie obserwatorów, a mydełka wykonywać będę przy każdej nadarzającej się okazji. Mam nadzieję, że Sylwek, który jest odpowiedzialny za te kolorowe cuda i jest najbardziej cierpliwą osobą, jaką znam, nigdy nie będzie miał mnie dosyć :) 


Wieczór spędziłyśmy z dziewczynami i ekipą ORGANIQUE w niezwykle nastrojowym i magicznym miejscu. Gdyby nie fakt, że bawiłyśmy się głównie z damskim towarzystwie mogłabym powiedzieć, że BARKA na Wiśle przy kładce Bernatka jest bardzo romantycznym miejscem, szczególnie wieczorową porą :) Serdeczne pozdrowienia dla Kasi, Dominiki i Patrycji. Po dniu pełnym wrażeń pozostaje mi jedynie pochwalić się mydełkami, które wykonałam samodzielnie i które wróciły ze mną do domu. Z każdym nowym mydełkiem, do głowy wpadały nam coraz ciekawsze pomysły - na ich kształt, na kolory, zapach i zdobienia. Jestem pewna, że gdyby dano nam więcej czasu stworzyłybyśmy nową kolekcję dla ORGANIQUE :)

 

PROPONOWANE POSTY:

31 komentarze